تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

دومین حمله مرگبار کرونا به خانواده کاپیتان اسبق استقلال

بر اساس اخبار رسیده، سعید مراغه چیان، کاپیتان اسبق استقلال در غم از دست دادن برادر خود به سوگ نشسته است.

کد خبر: ۱۱۱۸۴۲
۲۳:۵۶ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

سعید مراغه چیان

 

دیدارنیوز: سعید مراغه چیان، کاپیتان استقلال در دهه ۶۰ و مدیر اسبق آکادمی باشگاه استقلال در غم درگذشت برادر خود عزادار شد.

زنده یاد علی مراغه چیان، برادر بزرگ‌تر سعید مراغه چیان، به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت. پیش از این مراغه چیان، سال گذشته آبان ماه یک برادر دیگر خود را نیز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داده بود. زنده یاد عبدالوهاب مراغه چیان، آبان ماه سال ۱۳۹۹ بر اثر ابتلا به این ویروس درگذشت و زنده یاد علی مراغه چیان نیز امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مراسم خاکسپاری این مرحوم صبح فردا در بهشت زهرا برگزار می‌شود. سعید مراغه چیان با تایید این خبر گفت: «به دلیل شرایط کرونایی و به منظور جلوگیری از احتمال انتشار ویروس کرونا، امکان برگزاری مراسم ترحیم برای برادر عزیزم را نداریم و هزینه این مرایم صرف امور خیریه خواهد شد.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر