تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

خط حمله استقلال، منتظر دومین فرانسوی!

پس از عقد قرارداد با کوین یامگا مدافع فرانسوی، استقلالی ها منتظرند فیلیپه گشتات مهاجم فرانسوی نیز برای عقد قرارداد با این باشگاه پاسخ نهایی بدهد.

کد خبر: ۱۱۱۸۴۰
۲۲:۲۹ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

استقلال فیلیپه گشتات

 

دیدارنیوز: بعد از آنکه استقلال در فصل نقل و انتقالات مهدی قائدی و شیخ دیاباته ۲ مهاجم اصلی خود را از دست داد خبر رسیدکه فرهاد مجیدی قصد دارد حداقل یک بازیکن در این پست جذب کند.

استقلالی‌ها با گزینه های مختلفی برای عقد قرارداد مذاکره کرده اند اما ظاهرا رودی فیلیپه گشتات تنها گزینه موجود آبی‌ها محسوب می شود، بازیکنی که هفته گذشته هم نامش برای حضور در استقلال مطرح شده بود و سابقه بازی در تیم هایی مثل استون ویلا و بلکبرن را در کارنامه دارد.

البته مذاکرات با این بازیکن در حال انجام است و او هنوز به استقلال پاسخ نهایی نداده و به همین دلیل هم آبی پوش شدن این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر