تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

خبری جدید برای عادل فردوسی‌پور در راه است؟!

اسکندر کوتی گزارشگر با سابقه صدا وسیما با حضور در یک برنامه تلویزیونی از عادل فردوسی‌پور تمجید کرد و این باعث بر سر بازگشت او به قاب جادویی گمانه زنی شود.

کد خبر: ۱۱۱۸۱۵
۱۷:۳۰ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون

دیدارنیوز - اسکندر کوتی که مهمان یکی از برنامه های شبکه دو سیما بود، با تمجید از عادل فردوسی پور گفت: حضور او در تلویزیون یک اتفاق مثبت بود و عادل به نوعی در کار گزارشگری و اجرا رنسانس ایجاد کرد.

حرفهای اسکندر کوتی در تلویزیون به نوعی عجیب بود چرا که از وقتی عادل از شبکه ۳ رفته معمولاً خیلی صحبت او نمی شود.

البته تا حالا چند بار صدای او پخش شده و فردوسی پور در شبکه ورزش هم تهیه کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ است اما به هر حال چند سال بود که هیچ کس تا این حد از مجری سابق برنامه نود تعریف و تمجید نکرده بود.

این روزها همچنان بحث بازگشت عادل به شبکه ۳ شنیده می شود اما خودش هیچ واکنش خاصی نشان نداده و بعید است که حداقل به این زودی ها خبر خاصی در این رابطه اتفاق بیفتد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر