تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

فولاد سیرجان قهرمان والیبال جام باشگاه‌های آسیا شد

تیم والیبال فولاد سیرجان عصر امروز در فینال مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در تایلند به مصاف تیم العربی  قطر رفت و با نتیجه سه بر یک به برتری رسید و قهرمان شد.

کد خبر: ۱۱۱۵۸۳
۲۲:۲۳ - ۲۳ مهر ۱۴۰۰

فولاد سیرجان قهرمان والیبال جام باشگاه‌های آسیا شد

 

دیدارنیوز: فینال جام باشگاه‌های آسیا با برتری تیم ایرانی تمام شد و این اولین قهرمانی فولاد سیرجان در این رقابت‌ها بود که به دست آمد. در سوی مقابل العربی به دنبال دومین قهرمانی پس از ۹ سال بود که به آن نرسید و برای چهارمین بار نایب‌قهرمان شد.

نماینده شایسته کشورمان در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ – ۱۹، ۲۵ – ۲۳ و ۲۵ – ۲۲ پیروز شد و تنها در دست دوم با حساب ۲۵ ـ ۲۱ شکست خورد. شاگردان سعید رضایی‌دوست در دور گروهی نیز موفق شده بودند نماینده قطر را از پیش رو بردارند.

نکته جالب توجه این است که خوان سیچلو، مربی و آنالیزور اسبق تیم ملی والیبال ایران هدایت العربی را به عهده داشت.

نماینده کشورمان تنها تیم بدون شکست این دوره از مسابقات نام گرفت. عنوان سومی این دوره از مسابقات به تیم بوروستنیسک قزاقستان رسید که موفق شد با نتیجه سه بر  صفر از سد  تیم ناخون چاسیمای تایلند بگذرد و تیم میزبان را از ایستادن روی سکو محروم کند.

تیم‌های گاز جنوب عراق، کاظمه کویت، دایموند فود تایلند، اِی‌جی‌اِم‌کا ازبکستان، ربیسکو فیلیپین و سی‌اِف‌بی سریلانکا نیز رتبه‌های پنجم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس  کرونا برگزار نشد. با این وجود فولاد سیرجان موفق شد برای پنجمین دوره متوالی قهرمانی را برای ایران نگه دارد. در دوره قبلی تیم شهرداری ورامین قهرمان شده بود.

نمایندگان ایران در ۶ دوره از هفت دو ره اخیر عنوان نخست را به خود اختصاص داده‌اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر