تیتر امروز

دروغ رسانه سعودی در آستانه دیدار الهلال و پرسپولیس

روزنامه الریاضیه عربستان در مطلبی خلاف واقع مدعی شد که الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس در آسیا عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشته است

کد خبر: ۱۱۱۵۴۲
۱۳:۴۶ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰

الهلال عربستان

دیدارنیوز - روزنامه الریاضیه عربستان در دروغی آشکار نوشت که الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس در آسیا عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشته است.

روزنامه الریاضیه در آستانه دیدار الهلال و پرسپولیس مدعی شد:

الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته و در حالی برای تقابل با این تیم آماده می‌شود که پیش از این در ۶ بازی گذشته به دو پیروزی دست یافته، یک بار شکست خورده و سه تساوی به دست آورده است.

پیروزی چهار بر صفر الهلال در سال ۲۰۱۷ سنگین‌ترین نتیجه دیدار‌های دو تیم در لیگ قهرمانان بوده است. در این شش مسابقه یک بار در سال ۲۰۱۵ سلمان الفرج با دریافت کارت قرمز مقابل سرخ پوشان ایران از زمین اخراج شد. در بازی برگشت همان سال مهدی طارمی از پرسپولیس کارت قرمز دریافت کرد. همچنین در سال ۲۰۱۷ عبدالله عطیف با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

این کری خوانی رسانه عربستان در شرایطی انجام شده است که در مجموع از ۱۴ دیدار انجام شده ۲ تیم، ۴ برد سهم هر کدام از ۲ تیم بوده و ۶ بازی هم با تساوی خاتمه یافته است. حالا باید دید در نهایت کدام یک از این تیم‌ها زودتر به پنجمین برد خود می‌رسد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۴
بهمن حسین پور
|
Japan
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۳
0
0
نظر رسانه عربی هرچی باشه مهم نیست اما شما رسانه ( دیدار) چرا 50 سال است مسئولین باشگاه کیسه کش فستقلال بازی رسمی لیگ ایرلن را که با پرسپولیس 6 بر صفر تیم اس را شکست دا قبول نکرده ویا تعداد تماشاچیان پرسپولیس 15 برابر استق لال هستند ویا ستاره های مقوایی استق که یک بازی سه جانبه بوده بین اسراییل واندون ی .‌‌‌.....تنها تیمی ازنظر داشتن ستاره بر روی لوگو یا پیراهن ورزشی مجوز فیفا دار ستاره پرسپولیس است
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر