تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

قرارداد ستاره منچسترسیتی تمدید می‌شود

فیل فودن در فهرست ۳۰ نفره نامزد دریافت توپ طلا در کنار کوین دی بروین، رحیم استرلینگ، روبن دیاس و ریاض محرز از باشگاه منچسترسیتی قرار گرفت. به نظر می‌رسد دستمزد جدید فیل فودن پس از تمدید قرارداد هفته ای ۱۵۰ هزار پوند خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۱۵۱۶
۰۹:۲۱ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰

قرارداد ستاره منچسترسیتی به مدت

دیدارنیوز - سایت «گل» مدعی شد فیل فودن با تمدید قرارداد شش ساله جدید موافقت کرده و بدیت ترتیب او تا سال ۲۰۲۷ در منچسترسیتی باقی خواهد ماند. به نظر می‌رسد این قرارداد ستاره رشدکرده در آکادمی‌سیتی او را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان جوان فوتبال جهان تبدیل می‌کند. البته سه سال از قرارداد فعلی فیل فودن با سیتیرن‌ها باقی مانده، اما افزایش هنگفت دستمزد در قرارداد جدید نشان دهنده اهمیت فیل فودن به عنوان یک رکن اصلی در دوران حضور پپ گواردیولا و البته آینده باشگاه منچسترسیتی است.

به نظر می‌رسد مدیران منچسترسیتی در روزهای آینده خبر تمدید قرارداد با فیل فودن را به صورت رسمی اعلام می‌کنند. فیل فودن از شش سالگی به این باشگاه پیوسته و چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شد نمی‌تواند تصور کند در باشگاهی دیگر بازی می‌کند.

فیل فودن ستاره محبوب پپ گواردیولا بوده و علیرغم سن و سال کم تبدیل به یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب سیتیزن‌ها شده است. این سرمربی اسپانیایی اولین بار در دیدار دوستانه پیش فصل خود در هوستون مقابل منچستریونایتد در سال ۲۰۱۷ از فودن بهره برد و در ادامه این بازیکن جوان نقش مهمی‌در موفقیت‌های سیتی ایفا کرد.

فیل فودن در حال حاضر ۱۳۰ بازی برای باشگاه در همه رقابت‌ها انجام داده، ۳۳ گل به ثمر رسانده است و سه قهرمانی لیگ برتر را تجربه است. فیل فودن در فهرست ۳۰ نفره نامزد دریافت توپ طلا در کنار کوین دی بروین، رحیم استرلینگ، روبن دیاس و ریاض محرز از باشگاه منچسترسیتی قرار گرفت. به نظر می‌رسد دستمزد جدید فیل فودن پس از تمدید قرارداد هفته ای ۱۵۰ هزار پوند خواهد بود.

برچسب ها: منچسترسیتی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر