تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

سیتی جلوتر از رئال و PSG؛ هالند در تور گواردیولا

ارلینگ هالند دومین فصل حضورش در دورتموند را پشت سر می گذارد ولی روزی نیست که اخبار جدایی او به گوش نرسد

کد خبر: ۱۱۱۴۸۴
۱۸:۳۰ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰

سیتی جلوتر از رئال و PSG؛ هالند در تور گواردیولا

دیدارنیوز - مدیران باشگاه دورتموند قصد دارند پیشنهاد 2 برابر کردن دستمزد را به هالند ارائه کند تا بتوانند او را حداقل یک فصل دیگر در این تیم حفظ کنند.

به نظر می رسد چنین چیزی به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. گفته می‌شود که مینو رایولا مدیربرنامه این بازیکن، از همین حالا پیشنهادات بسیاری را برای فصل بعد دریافت کرده است.

رایولا و این بازیکن دوست داشتند در تابستان امسال کار انتقال او به تیم دیگری را عملی کنند اما دورتموند چنین پیشنهادی را رد کرد و باور داشت که حفظ او می‌تواند سود بیشتری برای آنها داشته باشد چرا که ممکن است پیشنهادهایی بالغ بر 200 میلیون یورو از سوی پی اس جی یا سیتی ارائه شود.

بند فسخ 75 میلیون یوریی هالند بدون شک باعث خواهد شد تا ستاره نروژی فصل بعد راهی تیم دیگر شود و در حالی که از رئال و پی اس جی به عنوان شانس های اول نام برده می شود ولی نشریه تایمز امروز ادعا کر که سیتی زمستان امسال مذاکرات رسمی خود با هالند را شروع خواهد کرد.

قرارداد هالند تا 2024 اعتبار دارد ولی بند آزادسازی او از 2022 قابل فعال شدن است و سیتی قصد دارد همین ژانویه، زودتر از هر باشگاهی مذاکرات خود با این ستاره نروژی را شروع کند. سیتی پس از جدایی سرخیو آگوئرو به هری کین به عنوان جانشین او فکر می کرد ولی تاتنهام حاضر به واگذاری بهترین بازیکن خود نشد.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی اخیرا گفته بود که تیمش نسبت به یونایتد، چلسی و لیورپول یک ضعف بزرگ دارد که به نداشتن مهاجمی در سطح یک جهانی مربوط می شود. نقیصه ای که او قصد دارد با جذب ارلینگ هالند برطرف کند. پدر هالند زمانی برای سیتی بازی می کرد و شاید ارلینگ به زودی جا پای پدر در باشگاه آبی پوش منچستر بگذارد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: هالند
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر