تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

عصبانیت شدید اسکوچیچ از بی نظمی کریم باقری در تیم ملی!

یک روز هم کریم باقری که درجریان نبوده قرار است مربیان تیم ملی پیراهن نارنجی بپوشند با پیراهن آبی به اردو می‌رسند و همین اتفاق دیگر سرمربی کروات را به نقطه جوش می‌رساند و این مرتبه اسکوچیچ عصبانیت خود را نشان می‌دهد!

کد خبر: ۱۱۱۴۸۰
۱۵:۳۶ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰

عصبانیت شدید اسکوچیچ از بی نظمی کریم باقری در تیم ملی!

دیدارنیوز - این خبرها پیش از دیدار با کره جنوبی به گوش ما رسید اما به دلیل حساسیت این بازی سکوت کرده و مطلبی ننوشتیم تا متهم به برهم زدن آرامش تیم ملی نشویم!

گویا کریم باقری مربی پرسپولیس که به عنوان کمک و برای برقراری نظم و انضباط در اردوی تیم ملی به جمع دستیاران اسکوچیچ اضافه شده چندان نتوانسته است با سرمربی تیم ملی ارتباط خوبی برقرار کند. شاید باور نکنید اما درحالی که پس از بازگشت به امارات و درحالی که همه مربیان و بازیکنان در هتل قرنطینه بودند آقا کریم شب‌ها به منزل می‌رفت و حوالی ظهر برمی‌گشت!

هرچند دراگان اسکوچیچ که پیش تر خودش هم کُرونا گرفته بود و مدتی نتوانست کنار تیم ملی باشد از این کار کریم باقری شاکی بود اما به روی خودش نیاورد. شنیدیم یک روز هم کریم باقری که درجریان نبوده قرار است مربیان تیم ملی پیراهن نارنجی بپوشند با پیراهن آبی به اردو می‌رسند و همین اتفاق دیگر سرمربی کروات را به نقطه جوش می‌رساند و این مرتبه اسکوچیچ عصبانیت خود را نشان می‌دهد!

ظاهرا سرمربی کروات حرفی می‌زند اما به او هشدار می‌دهند تصمیم جدی نگیرد چون رئیس فدراسیون طرفدار آقا کریم است و بهتر است زیرسبیلی این ماجرا را رد کند! در این باره گفته می‌شود رابطه دراگان اسکوچیچ و کریم باقری دیگر مثل گذشته گرم نشده و اگر می‌بینید مربی مشترک تیم ملی و پرسپولیس برخلاف همیشه لب خط می‌آید و با فریادهایش ملی پوشان را راهنمایی می‌کند یا پس از گلزنی سمت سرمربی می‌رود برای دلجویی از مرد کروات است!

پیش از این یکی از خبرگزاری‌ها به درستی درخصوص رفتار غیرحرفه ای رئیس فدراسیون، مربیان و بازیکنان تیم ملی در آستانه بازی با امارات گزارشی منتشر کرده بود. اینکه رئیس فدراسیون و ملی پوشان یا سرمربی تیم درصف بایستند که با یک برنامه تلویزیونی آن هم نصف شب مصاحبه کنند نشان دهنده اوج بی نظمی در تیم ملی است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی : ۱۴
غیر قابل انتشار : ۰
srman
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
1
20
لعنت بر پد مادر منافق ....کسی که بخواد همچین مسئله ای رو منتشر کنه مطمئن باشید دوستدار این مملکت و تیم ملی ومردم نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
1
19
چرا فرافکنی میکنید برای یه خبر که دیده بشه
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
5
17
کریم باقری خط قرمز ماست تیم ملی بدون اموچیچ هم میره جام جهانی.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
19
5
سلام من نمی دانم کریم باقری چی از مربی گری می داند که کمک مربی تیم ملی شود خدا نگدرد از به قول خودشان بابا مسعود که هر چه قرمز بودند در رس تیم مای گداشت
محمد
|
United States of America
|
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
2
5
محمد
|
United States of America
|
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
0
3
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر