تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

حمله درخشان به اسکوچیچ: اگر قرار نیست تعویض کنیم چرا بازیکن دعوت می‌کنیم؟!

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره دیر تعویض کردن تیم ملی می‌گوید نمی‌دانم اگر قرار نیست تعویض نکنیم چرا باید این همه بازیکن خود را به تیم ملی دعوت کنیم. ما باید زودتر تعویض می‌کردیم و شاید این موضوع می‌توانست در فاز حمله به ما کمک کند.

کد خبر: ۱۱۱۴۴۷
۱۳:۴۵ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰

حمله درخشان به اسکوچیچ: اگر قرار نیست تعویض کنیم چرا بازیکن دعوت می‌کنیم؟!

دیدارنیوز - حمید درخشان پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص بازی شب گذشته تیم ملی ایران در برابر کره جنوبی گفت: تیم ملی بازی خوبی را در نیمه نخست ارائه نداد ولی در نیمه دوم بعد از خوردن گل توانستیم بازی خوبی انجام دهیم. بعد از خوردن گل با ریسک بیشتری بازی کردیم و توانستیم روی خلاقیت بازیکنان به گل برسیم و این موضوع به ما خیلی کمک کرد اما متاسفانه از نظر تیمی مثل بازی‌های گذشته نمایش خوبی نداشتیم و در مقابل کره جنوبی با برنامه تر و بهتر از ما عمل کرد. ما در عمق خط دفاعی مشکل داریم و این موضوع می‌تواند در ادامه به ما ضربه بزند و هافبک‌های میانی ما باید به مدافعین کمک کنند تا بتوانیم عمق خود را به خوبی پوشش دهیم. 

وی در مورد تعویض‌های تیم ملی و دیر انجام گرفتن این اتفاق با توجه به خستگی بازیکنان بیان کرد: نمی‌دانم اگر قرار نیست تعویض نکنیم چرا باید این همه بازیکن خود را به تیم ملی دعوت کنیم. ما باید زودتر تعویض می‌کردیم و شاید این موضوع می‌توانست در فاز حمله به ما کمک کند. چیزی که به نظر من مشهود بود این است که ما برای این بازی برنامه ای نداشتیم و از نظر تاکتیکی از کره‌ای‌ها عقب‌تر بودیم و آنها به خوبی می‌دانستند که چه می‌خواهند. از طرفی فکر میکنم سایر اعضای کادرفنی و مربیان نیز در این زمینه بایه به اسکوچیچ کمک می‌کردند و ایده‌های خود را با او در میان می‌گذاشتند اما متاسفانه تعویض‌ها زمانی انجام شد که تاثیری نداشت.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص عملکرد اسکوچیچ و انتقادهای که نسبت به او می‌شود، عنوان کرد: نباید اسکوچیچ و سرمربی تیم ملی را بی اثر جلوه دهیم. در هر صورت مربی در نتیجه گیری یک تیم نقش خواهد داشت. در بازی با سوریه همه دیدیم وقتی او به خاطر کرونا در کنار تیم نبود تیم ملی نتوانست بازی خوبی از خود ارائه دهد. اما نمی‌خواهم بگویم او برای تیم ملی ایده آل است و نمی‌تواند طرز فکر ما و سبک تیم ملی را تغییر دهد. همیشه حتی در زمان کی‌روش نیز بازیکنان خلاق ما برابر تیمی مثل کره جنوبی ما را نجات می‌دادند. اما نباید به اسکوچیچ فشار بیاوریم ما بازی‌های مهمی را در پیش داریم و این موضوع سرمربی و اعتبار او را تضعیف خواهد کرد و اگر فاصله بین بازیکن و مربی پیش بیاید کار ما گره خواهد خورد.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد بازی حساس روز شنبه این تیم برابر الهلال و وجود برخی از مشکلات در این تیم در آستانه این بازی اظهار داشت: می‌خواهم بدانم دقیقا مشکل پرسپولیس چیست که ما نمی‌بینیم؟ مگه بازیکنان تا حالا دریافتی نداشتند؟ کادرفنی قرارداد خود را تمدید کرده، بازیکنان دریافتی داشتند. این موضوع را تیتر نکنیم. به نظرم پرسپولیس شرایط خوبی را دارد و ما تیم بهتری را نسبت به الهلال در اختیار داریم چرا که سال‌ها این بازیکان در کنار هم دارند بازی می‌کنند و پرسپولیس نایب قهرمان آسیا است. به هیچ وجه ما نباید این مسائل را بیان کنیم چون این موضوع می‌تواند ذهن بازیکنان را خراب کند و مانع ان شود تا بتوانند توانایی‌های خود را بروز دهند. باید همه چیز را فراموش کنیم و تمام تمرکز خود را روی این بازی بگذاریم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر