تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

دیگو سیمئونه در لحظات آخر به دنبال جذب مسی برای اتلتیکو مادرید بود

ظاهرا اتلتیکو مادرید هم یکی از باشگاه هایی بود که تمایل داشت او را در اختیار داشته باشد. بر اساس روایت ال چولو، تمام این فرایند همانند «تیری در تاریکی» بوده است. 

کد خبر: ۱۱۱۴۱۱
۱۱:۱۹ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰

سیمئونه به دنبال مسی برای اتلتیکو

دیدارنیوز - دیگو سیمئونه در تابستان ۲۰۲۱ تلاش ناموفقی برای انتقال لیونل مسی به واندا متروپولیتانو داشت. 

به نقل از Diario Olé، پس از آن که مشخص شد مسی از بارسلونا جدا خواهد شد، همه او را به پاری سن ژرمن و منچسترسیتی لینک می کردند ولی ظاهرا اتلتیکو مادرید هم یکی از باشگاه هایی بود که تمایل داشت او را در اختیار داشته باشد. بر اساس روایت ال چولو، تمام این فرایند همانند «تیری در تاریکی» بوده است. 

 در نهایت احترام، با (لوییس) سوارز تماس گرفتم تا ببیند آیا ذره ای شانس برای آمدن مسی به اتلتیکو وجود دارد. اما این روند فقط سه ساعت دوام آورد چون پاری سن ژرمن با جدیت برای جذب او دست به کار شده بود. 

منبع: طرفداری
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر