تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

پائولو بنتو: تساوی عادلانه بود، هم خوشحالم هم ناراحت!

پس از به دست آوردن یک امتیاز در تهران، سرمربی تیم ملی کره جنوبی در نشست خبری حضور پیدا کرد و نظراتش را در این مورد گفت.

کد خبر: ۱۱۱۳۷۳
۲۰:۵۳ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

پائولو بنتو: تساوی عادلانه بود، هم خوشحالم هم ناراحت!

 

دیدارنیوز: پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی پس از بازی با ایران در نشست خبری گفت: بازی ایران و کره بازی خوبی بین دو تیم خوب آسیایی بود. به نظرم نیمه اول بهتر از ایران بازی کردیم و ایران در نیمه دوم واکنش خیلی خوبی داشت. در نیمه دوم بعد از گلی که زدیم نتوانستیم از گل‌ خودمان محافظت کنیم.

وی ادامه داد: ما به بازی برگشتیم و بازی را به خوبی کنترل کردیم. ما می‌توانستیم در دقایق پایانی گل بزنیم ولی فکر می‌کنم نتیجه عادلانه بود. من احساس متضادی دارم. هم این که یک امتیاز در یک بازی سخت گرفتیم خوشحالم و هم از این که پیروزی‌مان را از دست دادیم، ناراحتم. ما بازی سختی داشتیم که در لحظاتی از بازی خوب بودیم و پس از گل هم ایران بهتر بود و واکنش خوبی به گل داشت. ما در آماده‌سازی‌مان برای بازی انتظار دیگری داشتیم. الان جایگاه خوبی داریم و امیدوار به بازی‌های آینده هستیم.

سرمربی کره جنوبی در پاسخ به این سوال که چرا ضد حملات این تیم هنگام بازی هجومی ایران جواب نداد، تصریح کرد: ما می‌دانستیم مقابل یک تیم خوب با بازیکنان خوب بازی می‌کنیم. آنها خیلی خوب به گل ما واکنش نشان دادند و فشار زیادی به ما آوردند. لحظات سختی برای کنترل بازی داشتیم. مشکلاتی برای یافتن فضا در دفاع ایران داشتیم. بعد از گلزنی ایران، توانستیم بازی را کنترل کنیم و به محوطه جریمه آنها نزدیکتر شدیم.

پائولو بنتو: تساوی عادلانه بود، هم خوشحالم هم ناراحت!

یکی از خبرنگاران به سرمربی کره جنوبی گفت تیم شما مقابل ایران خوش شانس بود و با وجود دفاعی ظاهر شدن در این بازی دو بار توپ به تیرک دروازه برخورد کرد. بنتو در پاسخ به این سوال گفت: بخشی از صحبت‌ شما درست است، چراکه ایران پس از گلی که دریافت کرد بازی را در اختیار گرفت. در نیمه اول ما بازی را در اختیار داشتیم. استراتژی ما یک استراتژی نرمال بود. ما لحظات زیادی داشتیم که بازی را کنترل کردیم و خوب عمل کردیم. البته از طرف دیگری می‌دانستیم تیم روبه رو قدرتمند است و لحظات سختی داشتیم چرا که ایران دو توپ به تیرک دروازه زد و شانس آوردیم. همچنین ما در دقایق پایانی موقعیت خوبی را از دست دادیم. من فکر می‌کنم که نتیجه خوب و عادلانه‌ای در یک بازی متعادل رخ داد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر