تیتر امروز

اسکوچیچ: کره عالی بود، از جایگاه ایران در جدول راضی‌ام

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پس از بازی با کره جنوبی، به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

کد خبر: ۱۱۱۳۷۲
۲۰:۳۹ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

اسکوچیچ: کره عالی بود، از جایگاه ایران در جدول راضی‌ام

 

دیدارنیوز: دراگان اسکوچیچ در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار کره جنوبی مبنی بر اینکه برنامه تاکتیکی ایران در نیمه اول و دوم و همچنین برای جبران گل خورده در نیمه دوم چه بود، گفت: در نیمه اول می‌دانستیم در میانه میدان مشکل داریم و تلاش کردیم با تغییرات فاصله بین بازیکنان ایران و کره را کمتر کنیم و می دانستیم در واقع یک دوئل سه به سه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با اضافه شدن نورافکن نمایش بهتری داشتیم. در نیمه اول به این موضوع آگاه بودم که اگر دو مهاجم جلو بروند، تعادل به هم می‌خورد، اما آگاهانه این کار را کردم و بعد تغییر دادم تا تعادل ایجاد شود.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد آزمون در این بازی اظهار داشت: همه بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند. می‌دانیم امروز بهترین روز سردار نبود، ولی نباید یادمان برود او مهره کلیدی ما است و گل‌هایی که آزمون در مرحله قبل به ثمر رساند باعث شد تیم ما به این مرحله صعود کند.

سرمربی تیم‌ ملی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش از ادامه مسیر تیم در راه صعود به جام جهانی چیست، تصریح کرد: من به نتیجه تساوی امروز بسنده نمی‌کنم و راضی نیستم ولی باید بگویم که کره تیم فوق‌العاده‌ای بود و بازیکنان در سطح جهانی دارند. بازی امروز با رقیب مستقیم‌ ما بود. ما با مثبت اندیشی جلو می‌رویم و حواسمان است که مشکلات تیم را حل کنیم و نمایش بهتری داشته باشیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که آیا در نیمه نخست مقابل کره سورپرایز شده بود، گفت: اگر به حرف‌هایم گوش می‌دادید متوجه می‌شدید که سورپرایز نشدیم. ما آگاهانه تصمیم گرفتیم که در خط حمله بازیکن بیشتری داشته باشیم و دلیلش این بود که بهتر حمله کنیم. ولی تا دیدیم تعادل تیم به هم خورده تاکتیک را تغییر دادیم. ما آماده اتفاقات دیگر بودیم. دوباره تکرار می‌کنم که آگاهانه تعداد بازیکنان میانه زمین را کم کردم و ریسکی بود که به عنوان سرمربی قبول کردم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر