تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...

مطالبات پرحاشیه‌ترین خارجی فوتبال ایران پرداخت شد!

جمشید نظمی اعلام کرد وکیل آنتونی استوکس نیز امروز دریافت مطالبات این بازیکن را تایید کرده تا به این ترتیب به صورت رسمی پرونده مطالبات کوین کنستانت، آنتونی استوکس و پاتریک دی‌وایلد بسته شود.

کد خبر: ۱۱۱۳۴۶
۱۵:۴۲ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

مطالبات پرحاشیه‌ترین خارجی فوتبال ایران پرداخت شد!

دیدارنیوز - باشگاه تراکتور روز چهارشنبه هفته گذشته مطالبات کوین کنستانت، پاتریک دی‌وایلد، آنتونی استوکس و میمبلا را به حساب آنها واریز کرد و جمشید نظمی روز گذشته (دوشنبه) از دریافت تاییدیه پرداخت مطالبات کنستانت و پاتریک از سوی فیفا خبر داد و اعلام کرد این باشگاه در انتظار دریافت تاییدیه آنتونی استوکس است.

در همین راستا جمشید نظمی اعلام کرد وکیل آنتونی استوکس نیز امروز دریافت مطالبات این بازیکن را تایید کرده تا به این ترتیب به صورت رسمی پرونده مطالبات کوین کنستانت، آنتونی استوکس و پاتریک دی‌وایلد بسته شود.

نظمی همچنین اعلام کرد با وجود واریز مطالبات میمبلا، هنوز این بازیکن تاییدیه دریافت مطالبات خود را ارسال نکرده و باشگاه تراکتور پیگیر این موضوع است تا هر چه سریعتر این پرونده نیز بسته شود.

باشگاه تراکتور با دریافت تأییدیه فیفا در انتظار اعلام رسمی این نهاد برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود است.

منبع: طرفداری
برچسب ها: تراکتورسازی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر