تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

بمب خنده و شوخ طبعی تیم ملی کیست؟!

علیرضا بیرانوند به نوعی بمب روحیه تیم ملی است و با شوخی و خنده های خود همه را شاد می کند. البته بیرانوند در تیم ملی یک همراه قدیمی دارد.

کد خبر: ۱۱۱۲۹۷
۱۲:۳۸ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

تیم ملی فوتبال ایران

دیدارنیوز - دروازه بان شماره یک تیم ملی الان دیگر از با تجربه های تیم ایران است اما با وجود لژیونر شدن و رفتن به اروپا روحیات طنز و شوخ طبعی خود را از دست نداده است.

علیرضا بیرانوند به نوعی بمب روحیه تیم ملی است و با شوخی و خنده های خود همه را شاد می کند. البته بیرانوند در تیم ملی یک همراه قدیمی دارد. کسی که در پرسپولیس هم یار و همراه شوخی های علیرضا بیرانوند بود. او کسی نیست مگر شجاع خلیل زاده که در همه شوخی های بیرانوند یک پای ماجراست.

صمیمت و رفاقت بازیکنان تیم ملی که سال هاست در تیم ایران و تیم های باشگاهی توپ می زنند یکی از دلایل موفقیت تیم کشورمان است. این صمیمت با حضور کریم باقری و وحید هاشمیان مربیان ایرانی در کنار دراگان اسکوچیچ بیشتر از قبل هم شده و همه بچه ها رابطه خوبی با این دو دارند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر