تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

جام دیگو مارادونا در عربستان

تیم‌های بارسلونا و بوکاجونیورز در شهر ریاض به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار قرار است روز ۲۵ نوامبر (۴ آذر) برگزار شود و تیم‌های سابق مارادونا در این دیدار مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

کد خبر: ۱۱۱۲۹۳
۱۲:۱۵ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

جام دیگو مارادونا

دیدارنیوز - نشریه «الریاضه» عربستان خبر از برگزاری یک دیدار به مناسبت گرامیداشت دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در خاورمیانه داد.

ترکی آل‌شیخ مشاور رئیس اداره سرگرمی عمومی کشور عربستان خبر داد، تیم‌های بارسلونا و بوکاجونیورز در شهر ریاض به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار قرار است روز ۲۵ نوامبر (۴ آذر) برگزار شود و تیم‌های سابق مارادونا در این دیدار مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

دیگو مارادونا بین سال‌های ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۲ و سال‌های ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۷ در بوکاجونیورز بازی کرد و بین سال‌های ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۴ هم در بارسلونا توپ زد.

برچسب ها: مارادونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر