تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.
برنامه آفاق برگزار می‌کند

نشست آنلاین؛ درس هایی برای ایران

نشست آنلاین «بازخوانی تجربه کشور‌های پیشرو در بین‌المللی سازی آموزش عالی در استفاده از زبان واسط: درس‌هایی برای ایران» ۲۴ مهر ماه به همت برنامه آفاق برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۱۱۲۸۴
۱۱:۵۶ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

نشست آنلاین درس هایی برای ایران

دیدارنیوز ـ  نشست آنلاین «بازخوانی تجربه کشور‌های پیشرو در بین‌المللی سازی آموزش عالی در استفاده از زبان واسط: درس‌هایی برای ایران» توسط برنامه آفاق با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌‌شود.

در این جلسه دکتراحمدپاکتچی (عضوهیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در یونسکو)، دکتر ماندانا تیشه‌یار (عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه علامه) ، دکتر مقصود فراستخواه (عضو هیأت علمی موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی)، دکتر نسرین اصغرزاده (نویسنده کتاب زبان واسط آموزش و بین‌المللی شدن آموزش عالی) سخنرانی می کنند.

این جلسه روز شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰، ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ از طریق لینک https://webinar.ihcs.ac.ir/b/ihc-deq-۰eu-qdy برگزار می‌شود.

 

 

 

برچسب ها: پژوهش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر