تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اکبر منانی در کارتون سفر‌های سعدی صداپیشگی می‌کند

اکبر منانی، صداپیشه پیشکسوت دوبله به جمع گویندگان انیمیشن سه بعدی «سفر‌های سعدی» پیوست.

کد خبر: ۱۱۱۲۲۲
۱۵:۵۹ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

صداپیشگی اکبر منانی

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی انیمیشن «سفر‌های سعدی»، مدیریت دوبلاژ انیمیشن «سفر‌های سعدی» به تهیه کنندگی الهام نادری فرید، بر عهده فواد شافعی است. شافعی در این اثر، دوبله برخی شخصیت‌ها را به عهده داشته است.

اکبر منانی، تورج نصر، سعید مقدم منش و سعید بحرالعلومی، علی باقرلی، مهرداد سوری، دیانوش آصف‌وزیر، علیرضا مویدی، مهرداد معمارزاده، سعید نبوی، علیرضا ذوالفقاری، ستاره الله دادی، علیرضا سالار کیا، زهره گروسی مهدی رحیمی و یاسر فرهادی از گویندگان انیمیشن ایرانی «سفر‌های سعدی» هستند.

این مجموعه تلویزیونی که به سفارش سیمای استان‌های تلویزیون در صداو سیمای مرکز فارس تولید شده، اقتباسی از کتاب‌های گلستان و بوستان سعدی است که سرپرستی نویسندگان آن را عباس کریمی عباسی عهده دار است.

مجموعه انیمیشن «سفر‌های سعدی» به کارگردانی سامان عبدی نژاد و علیرضا مسکوکی که بیش از ۱۰۰ کارکتر دارد، با تکنیک سه بعدی ساخته شده و در آن سعدی نقش قهرمان هر داستان را ایفا می‌کند و ماجرا‌ها در سفر‌هایی است که سعدی آن‌ها را در کتاب‌های خود به ویژه بوستان و گلستان روایت کرده است.

مجموعه انیمیشنی «سفر‌های سعدی» در دو فصل ۱۳ قسمتی تولید شده که هر قسمت آن ۱۱ دقیقه است.

سایر عوامل انیمیشن «سفر‌های سعدی» عبارتند از: سرپرست انیماتور: سامان عبدی نژاد، طراحی و ترکیب صدا: محمدعلی درگاهی، ساخت موسیقی: بهرنگ قدرتی، روابط عمومی: زهرا دمز آبادی، طراح پوستر: علی عطایی، مدیریت جلوه‌های ویژه: محمد خندانی.

اکبر منانی تاکنون در آثاری چون: «پوآرو» به جای هرکول پوآرو، «پرستاران» به جای فرانک، «بهترین سال‌های زندگی ما» به جای فردریک مارچ، «زبل خان» به جای زبل خان و «ماجرا‌های گالیور» به جای گلام با تکیه کلام «من می‌دونم ...» صداپیشگی کرده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هنرمندان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر