تیتر امروز

بنتو: دوست داشتم در بازی با ایران حضور تماشاگران را تجربه کنم!

سرمربی تیم ملی کره جنوبی اعلام کرد فوتبال بازی است که با حضور تماشاگرانش معنا دارد. ما همه روز های سختی را در کرونا سپری کردیم و من شخصاً دوست داشتم تجربه بازی در ورزشگاه ها با حضور تماشاگران را تجربه کنم

کد خبر: ۱۱۱۱۹۰
۱۴:۰۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

بازی ایران با کره جنوبی

دیدارنیوز - پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در نشست خبری پیش از مصاف با ایران در هفته چهارم رقابت‌های مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: ایران تیم بسیار قدرتمندی است. بازیکنان این تیم با قدرت فیزیکی بالایی هستند و تیم سازماندهی خوبی دارد. ما این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و تمرینات خودمان را بر این اساس چیدیم تا با آن تاکتیک مقابل ایران بازی کنیم.

سوال اول از بنتو سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال در رابطه با اهمیت سه امتیاز این دیدار بود و به این سوال اینطور واکنش نشان داد: هر بازی برای ما 3 امتیاز است و همه بازی‌ها اهمیت دارند. ما باید به صورت تیمی عملکرد خوبی داشته باشیم. بازیکنان خوبی داریم که باید بتوانیم سازماندهی خوبی در ترکیب داشته باشیم. ما در تلاش هستیم با این سازماندهی خوبی و حضور بازیکنان با تجربه و خوبمان بتوانیم به این 3 امتیاز دست پیدا کنیم.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال کره‌جنوبی در واکنش به سوال بعدی که در مورد شرایط تیمش بود، اینطور واکنش نشان داد: ما تلاش کردیم بهترین شرایط را برای تیم مهیا کنیم. شرایط همه بازیکنان خوب است و باید ببینیم کدام 11 بازیکن می‌توانند در بازی فردا حضور پیدا کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در پاسخ به این سوال که ایران در دیدار مقابل کره جنوبی آمار بهتری به ثبت رسانده و تیم ملی کره جنوبی هیچ گاه نتوانسته در ورزشگاه آزادی به پیروزی دست پیدا کند، گفت: مسابقات این گروه به شکلی است که هر بازی اهمیت خاص خودش را دارد.  تیم ملی ایران نمایش متفاوتی دارد و تیم قدرتمندی است ولی سعی داریم با روش خاص خود بازی کنیم و روش ما این است که بهترین نمایش و عملکردمان را به اجرا گذاریم. با احترام به حریف ما با استایل و روش خود در بازی وارد خواهیم شد و سعی داریم این نمایش را به بهترین شکل ارائه دهیم.

وی در خصوص اینکه تیم ملی ایران اکنون اعتماد به نفس خوبی دارد و شاید بهترین نسل فوتبال این کشور در این تیم حضور دارد، گفت: همانطور که گفتم، تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنانی عالی دارد. سازماندهی این تیم بسیار خوب است و این تیم با روش خوبی بازی می‌کند. ایران بازیکنان با تجربه و خوبی دارد ولی ما هم بازیکنان با تجربه داریم. فکر می‌کنم با حضور بازیکنان بزرگ و با تجربه در این 2 تیم، بازی خوبی برگزار شود. برای ما چالش بزرگی است که مقابل ایران قرار است بازی کنیم.

بنتو در خصوص اینکه طلسم عدم پیروزی کره جنوبی مقابل ایران در این سال‌ها چقدر ممکن است روی بازیکنان کره‌جنوبی تاثیر بگذارد، گفت: ‌این اتفاقات در گذشته بوده و ما نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم. ما روی این بازی آنالیز کردیم و می‌خواهیم روش بازی خودمان را ارائه دهیم. بازی فردا مهم است و بازی‌های قبل دیگر اهمیت ندارد. می‌دانیم بازی فردا سخت و متفاوت خواهد بود و ایران نیز از این موضوع با خبر است. ایران هم می‌داند که آن بازی ها مربوط به گذشته است.

در نهایت سوال پایانی از بنتو در رابطه با عدم حضور تماشاگران در بازی روز آینده بود و او در واکنش به این سوالو تاثیر آن در نتیجه بیان کرد: قطعا این موضوع خیلی تاثیرگذار است و اصلا خوب نیست. فوتبال بازی است که با حضور تماشاگرانش معنا دارد. ما همه روز های سختی را در کرونا سپری کردیم و من شخصاً دوست داشتم تجربه بازی در ورزشگاه ها با حضور تماشاگران را تجربه کنم. دوست داشتم چه در آزادی و چه در ورزشگاه‌های دیگر با حضور تماشاگران بازی کنم. به هر حال این موضوع پیش آمده و باید ما خودمان را با شرایط موجود وفق دهیم. باید به قوانین احترام بگذاریم و تلاش می‌کنیم بهترین نمایشمان را به ثبت برسانیم.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر