تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

خبری خوش برای بارسلونا: آگوئرو به الکلاسیکو می‌رسد

اخبار امیدوارکننده برای رونالد کومان، اما بازگشت مهاجمان اصلی بارسلونا از جمله آگوئرو و عثمان دمبله برای این دیدار حساس و تعیین کننده است.

کد خبر: ۱۱۱۱۵۷
۱۲:۰۵ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

آگوئرو به میادین برمیگردد

دیدارنیوز - سرخیو آگوئرو، مهاجم آرژانتینی و ۳۴ ساله در فصل تابستان به صورت رایگان از منچسترسیتی راهی بارسلونا شدده و تصور می‌کرد قرار است در نوکمپ با لیونل مسی همبازی شود، اما ستاره هموطن او در روزهای پایانی راهی پاری سن ژرمن شد.

همچنین خود سرخیو آگوئرو نیز قبل از شروع فصل از ناحیه ساق پا مصدوم شد و ۱۰ هفته از میادین دور ماند.   حالا نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد پس از بازگشت به زمین چمن در ماه گذشته، آگوئرو به تمرینات بارسلونا اضافه شده و به زودی در ترکیب اصلی بلوگرانا قرار خواهد گرفت.

دیدار حساس ال کلاسیکو برابر رئال مادرید حدود دو هفته دیگر و در تاریه ۲۴ اوکتبر در استادیوم نوکمپ برگزار خواهد شد. اخبار امیدوارکننده برای رونالد کومان، اما بازگشت مهاجمان اصلی بارسلونا از جمله آگوئرو و عثمان دمبله برای این دیدار حساس و تعیین کننده است. به نظر می‌رسد هر دوی این بازیکنان به مرز آمادگی رسیده و می‌توانند در ال کلاسیکو در ترکیب ثابت بلوگرانا قرار بگیرند.

چندی قبل عنوان شد دیدار مقابل رئال مادرید آخرین فرصت رونالد کومان است و شکست در این مسابقه به منزله برکناری قطعی این سرمربی هلندی خواهد بود. اما با بازگشت سرخیو آگوئرو، ممکن است مشکلات گلزنی بارسلونا به حداقل رسیده و این مهاجم باتجربه در کنار عثمان دمبله سند ابقای کومان روی نیمکت کاتالان‌ها را برای چند هفته دیگر امضا کند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر