تیتر امروز

الهلال – پرسپولیس؛ با حضور ۶۰ درصدی تماشاگران 

با مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار نمی‌شود.  

کد خبر: ۱۱۱۱۳۹
۱۰:۵۸ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

هواداران الهلال دربازی با پرسپولیس

دیدارنیوز - در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که به میزبانی عربستان برگزار می‌شود الهلال میزبان پرسپولیس است و النصر هم از الوحده پذیرایی خواهد کرد. فدراسیون فوتبال عربستان در تلاش بود که این بازی‌ها را با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار می‌کند که به نشریه الریاضیه با این درخواست مخالفت شده است و دو باشگاه در نهایت مجاز خواهند بود از ۶۰ درصد ظرفیت استادیوم‌ها برای جانمایی تماشاگران استفاده کنند.

نکته جالب توجه اینکه به تازگی عربستان دیدار با ژاپن در هفته سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ که در آن برنده شد با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار کرد. پیش‌تر این تصمیم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شده بود و در خواست جدید فدراسیون فوتبال عربستان برای برگزاری این بازی‌ها با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران با مخالفت مواجه شد. دیدار پرسپولیس با الهلال  شنبه آینده در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض برگزار می‌شود. دیدار النصر هم در همان روز مقابل الوحده در ورزشگاه مرسول پارک انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال عربستان به تازگی میزبانی بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا را هم بر عهده گرفته است که این بازی روز ۲۳ نوامبر برابر با ۲ آذر در شهر ریاض برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: الهلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر