تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

ادل، خواننده سرشناس بریتانیایی: «دوست دارم به خاورمیانه هم سفر کنم»

ادل، خواننده سرشناس و محبوب بریتانیایی نخستین لایو اینستاگرام خود را با نزدیک به ۴۱ میلیون دنبال‌کننده صفحه‌اش روز شنبه برگزار کرد و در آن از شرایط امروز و برنامه‌های آینده گفت.

کد خبر: ۱۱۱۱۲۵
۰۹:۵۶ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

امیدواری ادل برای سفر به خاورمیانه

دیدارنیوز ـ ادل که در دوران همه‌گیری کرونا چندان فعال نبود و بیشتر وقت خود را برای رسیدن به وزن استاندارد گذاشت، چند روزی است دوباره به سرخط خبر‌ها بازگشته و قرار است تازه‌ترین تک‌آهنگ او «سخت نگیر» روز جمعه منتشر شود. این خواننده ۳۳ ساله در بخشی از لایو تقریبا ۴۰ دقیقه‌ای بخشی از ترانه تازه‌اش را زنده اجرا کرد و به پرسش‌های برخی هواداران هم پاسخ گفت.

شش سال از انتشار آخرین آلبوم او «۲۵» می‌گذرد، اما موسیقی‌دوستان همچنان با خاطره اجرا‌های زنده او چشم‌انتظار به بازار آمدن آلبومی دیگر و آغاز تور کنسرت‌های خواننده محبوب خود هستند. ادل در لایو اینستاگرام گریزی به سلامت روان خود در دوران قرنطینه ناشی از همه‌گیری کرونا زد و گفت که با وجود راضی بودن از شرایط، باز هم اوضاع روان خود روز به روز بررسی می‌کند و پیش می‌رود.

او در پاسخ به ابراز لطف مخاطبان لایو و کاربران اینستاگرام از منطقه خاورمیانه، از دعوت یک کاربر کویتی برای سفر به این کشور ابراز شگفتی کرد و بعد گفت: «راستش من دوست دارم به خاورمیانه هم سفر کنم.» به لطف انتشار تک‌آهنگ و احتمالا آلبوم تازه ادل در آینده نزدیک، انتظار می‌رود تور اجرا‌های زنده او هم به زودی آغاز شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر