تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

اکران پوست و قهرمان در سینما‌های سراسر ایران

دبیر شورای صنفی نمایش از اکران فیلم‌های «قهرمان» و «پوست» خبر داد.

کد خبر: ۱۱۱۰۸۴
۱۶:۲۳ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

اکران پوست و قهرمان در سینما‌های سراسر ایران

دیدارنیوز ـ مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش درباره خروجی جلسه امروز شورای صنفی گفت: فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی برادران ارک از ۲۱ مهرماه و فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی از ۵ آبان اکران خود را در سینما‌های سراسر کشور آغاز می‌کنند.

وی افزود: همچنین به درخواست تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کله‌پوک» با اکران آنلاین این فیلم نیز موافقت شد و این اثر نیز می‌تواند اکران خود را در بستر پلتفرم‌ها به صورت آنلاین آغاز کند.

شایسته در ادامه عنوان کرد: دفاتر پخش و تهیه‌کنندگان در صورت تمایل به اکران فیلم خود می‌توانند تقاضای خود را به شورای فیلم اعلام کنند.

وی در ادامه گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از عزیزان زحمتکش نیروی انتظامی مقرر شد سینما‌های کشور در این هفته به صورت نیم‌بها در خدمت این عزیزان و خانواده همراه آن‌ها باشد.

دبیر شورای صنفی نمایش در پایان بیان کرد: همچنین در این جلسه از آقای محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی به خاطر حضور در اولین نشست تخصصی با نماینده صنوف در شورای نمایش تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برچسب ها: سینمای ایران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر