تیتر امروز

ژاوی: آماده هر شرایطی هستم

ژاوی درباره پیشنهاد مربی‌گری می‌گوید: هر پیشنهادی ارزشمند است و سپس تصمیم گیری انجام خواهد داشت. نمی‌دانم آینده من کجا رقم خواهد خورد و، اما من برای هر امکان و شرایطی آماده ام. "

کد خبر: ۱۱۰۹۹۸
۰۹:۳۴ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

ژاوی

دیدارنیوز - ژاوی در اولین فصل حضور لوییس انریکه روی نیمکت بارسلونا در ترکیب این تیم حضور داشته و زیر نظر این سرمربی اسپانیایی موفق به فتح سه گانه هم شد. حالا و در آستانه فینال لیگ ملت‌های اروپا و تقابل اسپانیا و فرانسه، ژاوی مدعی شد انریکه در این مدت شجاعانه عمل کرده و از سبک ارسال پاس‌های متوالی در این تیم بهره برده است.

ژاوی گفت: "البته ما متعلق به سبک لوئیس انریکه هستیم و او یک مربی بسیار بسیار خوب  و توانا است که همیشه انتظارات زیادی از شما داشته و سبک پاس‌های متوالی را به تیم انتقال می‌دهد. در اسپانیا همیشه جوانان فوق العاده‌ای وجود دارند و من فکر می‌کنم لوئیس انریکه بسیار شجاع است. برنده فردا شب؟ شاید به دلیل داشتن تجربه بیشتر، من فرانسه را شانس اول قهرمانی در دیدار فینال لیگ ملت‌های اروپا می‌بینم.

من نیز سبک مورد نظر خودم را کاملا در سبک تیم ملی  اسپانیای امروز می‌بینم. این سبکی است که ما سال‌ها روی آن کار کرده ایم. این سبک مبتنی بر تسلط با توپ کار کرده و با حملات جذاب و تماشایی است.

آینده مربیگری ژاوی؟ هر پیشنهادی ارزشمند است و سپس تصمیم گیری انجام خواهد داشت. نمی‌دانم آینده من کجا رقم خواهد خورد و، اما من برای هر امکان و شرایطی آماده ام. "

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر