تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟
خودکشی عروس جوان مشهدی

قاتل روح و روان؛ مرد خائن روحی را به قتل رساند و بدنی را با دشنه پاره کرد

عروس مشهدی وقتی فهمید شوهرش به او خیانت می‌کند و با زن دیگری در ارتباط است در تصمیمی هولناک به زندگی خود پایان داد. این حادثه در حالی رقم خورد که مرد خیانتکار با دیدن جسد همسرش در اقدامی وحشیانه حروف اول نامش را با پیچ گشتی روی گردن زن جوان حک کرد.

کد خبر: ۱۱۰۹۹۴
۰۹:۲۵ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

خودکشی عروس نوجوان مشهدی

دیدارنیوز ـ عروس مشهدی وقتی فهمید شوهرش به او خیانت می‌کند و با زن دیگری در ارتباط است در تصمیمی هولناک به زندگی خود پایان داد. این حادثه در حالی رقم خورد که مرد خیانتکار با دیدن جسد همسرش در اقدامی وحشیانه حروف اول نامش را با پیچ گشتی روی گردن زن جوان حک کرد.

فروردین گذشته صدای ناله‌های دلخراش زنی جوان، اهالی یک مجتمع مسکونی در منطقه الهیه مشهد را از خانه هایشان بیرون کشید. جیغ‌های دلهره آور، ولوله‌ای عجیب در میان همسایگان به راه انداخته بود. در همین هنگام دختری ناشناس که لحظاتی قبل وارد مجتمع مسکونی شده بود، به آرامی و بدون جلب توجه دیگران آن جا را ترک کرد. ناله‌های زن جوان هر لحظه شدت می‌گرفت که همسایگان وارد واحد آپارتمانی شدند، اما صحنه‌ای ترسناک، آن‌ها را در شوک فرو برد. دست و پا‌های زن جوان بسته بود و آثار حکاکی با شیئی نوک تیز و برنده روی پیکر خون آلود او، خودنمایی می‌کرد. از سوی دیگر بخشی از پیکر این زن جوان با آب جوش سوزانده شده بود که حکایت از یک ماجرای وحشتناک داشت.

طولی نکشید که با تماس همسایگان، نیرو‌های امدادی وارد محل شدند و زن جوان را به مرکز درمانی انتقال دادند. هنوز دقایقی از این ماجرای هولناک، سپری نشده بود که خودکشی یک زن نوجوان در نقطه دیگری از شهر، به این ماجرای تاسف بار گره خورد. این حادثه خودکشی هنگامی فاش شد که اهالی یک مجتمع مسکونی دیگر در مشهد، مرگ مشکوک تازه عروسی را به پلیس گزارش دادند.

زمانی که نیرو‌های انتظامی به منزل مسکونی وارد شدند پیکر بی جان عروس نوجوان روی مبل قرار داشت و در اطراف او نیز تعدادی قرص و کپسول مصرف شده به چشم می‌خورد. ماموران انتظامی بلافاصله مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی دکتر حسن زرقانی در محل وقوع حادثه، بررسی‌های تخصصی در این باره آغاز شد.

تحقیقات درباره چگونگی مرگ این زن نوجوان درحالی ماجرای خودکشی را فاش کرد که دست نوشته‌ای با دستخط متوفی راز خیانت مرد هوسران را لو داد. تازه عروس نوجوان قبل از مرگ در برگه‌ای نوشته بود «به خاطر خیانت‌های مکرر همسرم شکایت دارم و می‌خواهم خودم را بکشم»

خودکشی عروس نوجوان مشهدی

این گونه بود که «م» همسر فراری تازه عروس تحت تعقیب قرار گرفت، اما ردیابی‌ها نشان داد او به یکی از شهر‌های خراسان شمالی گریخته است.

از سوی دیگر با شکایت زن جوانی که از آستانه مرگ به زندگی بازگشته بود پرونده‌ای در شعبه ۶۳۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تشکیل شد و ماجرای شکنجه‌های وحشتناک وی زیر ذره بین تحقیقات قضایی قرار گرفت. در همین حال «س» از مرد جوانی نام برد که مدعی بود با قساوت و بی رحمی وحشتناکی، حرف لاتین ابتدای نام خود را با پیچ گوشتی و چاقو در قسمت پایین گردن وی حک کرده و با بستن دست و پا، دیگر قسمت‌های پیکرش را با همان اشیای تیز و برنده خط خطی کرده و با آب جوش سوزانده است.

در همین حال مشخصاتی که او از «م» (خواستگار سابقش) ارائه می‌داد با مشخصات جوان تحت تعقیب (همسر تازه عروس متوفی) مطابقت داشت.

بدین ترتیب سرنخ‌های دو حادثه هولناک در حالی به یکدیگر گره خورد که هنوز زوایای پنهان زیادی در این حوادث تکان دهنده وجود داشت. به همین دلیل ماموران انتظامی با رصد‌های اطلاعاتی، موفق شدند «م» را در یکی از شهر‌های خراسان شمالی شناسایی و دستگیر کنند.

با انتقال متهم به مشهد، مشخص شد که «م» سوابق کیفری متعددی مانند ضرب و جرح عمدی، نگهداری مواد مخدر و سلاح جنگی دارد. از سوی دیگر نیز بررسی‌های غیرمحسوس نشان داد: دختری که روز وقوع حادثه در مجتمع مسکونی منطقه الهیه مشهد به آرامی محل را ترک کرده بود، خواهر «م» است که در جریان دوستی خیابانی «م» و «س» قرار داشت.

این دختر در اظهارات خود گفت: «س» دوست برادرم بود و من از روابط آن‌ها خبر داشتم. آن روز صبح وقتی خبر خودکشی همسر برادرم را شنیدم، بی درنگ در جست و جوی «م» برآمدم وقتی او را پیدا نکردم، حدس زدم که باید در منزل «س» باشد به همین خاطر بلافاصله راهی مجتمع مسکونی محل زندگی «س» شدم، اما وقتی به آن جا رسیدم دیدم سروصداست و همسایگان جمع شده‌اند. فهمیدم اتفاقی افتاده که به ناچار از آن جا دور شدم.

در پی اظهارات این دختر جوان، مرد هوسران نیز پای میز محاکمه ایستاد و درباره چگونگی وقوع این حادثه دردناک گفت: من از قبل با «س» دوست بودم و ارتباط داشتم به طوری که «س» نام من را روی بدنش «تتو» کرده بود. آن شب را هم در منزل «س» به سر بردم، اما وقتی صبح خبر خودکشی همسرم را شنیدم به خانه خودم رفتم و با پیکر بی جان همسرم روبه رو شدم به همین دلیل به خانه «س» بازگشتم او با چاقوی آشپزخانه به من حمله کرد من هم دست و پاهایش را بستم و در همان حالت عصبانیت با پیچ گوشتی ضرباتی به گردنش زدم. بعد هم خودروی دوستم را امانت گرفتم تا به بجنورد بروم و در آن جا خودکشی کنم که مدتی بعد دستگیر شدم.

قاضی سید هادی شریعت، معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز خراسان رضوی درباره این پرونده گفت: تحقیقات و بازجویی‌ها در این پرونده کامل شد و همه جوانب این ماجرای تاسف بار مورد کنکاش‌های دقیق قضایی قرار گرفت این مقام با تجربه قضایی تصریح کرد: کیفرخواست پرونده در دادسرای مشهد صادر شده و متهم در دادگاه کیفری ۲ محاکمه می‌شود.

منبع: حادثه 24
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی