تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

استقلال به دنبال سهم خواهی از اسکوچیچ!

استقلال در اردوی قبلی تیم ملی چهار سهمیه داشت اما برای بازی با امارات و کره جنوبی اسکوچیچ فقط سیاوش یزدانی را دعوت کرد.

کد خبر: ۱۱۰۹۵۰
۱۵:۰۶ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

سهمیه استقلال در تیم ملی

دیدارنیوز - با جدایی مهدی قایدی از استقلال، حالا این تیم کمترین سهم را در تیم ملی دارد و برای اردوی جدید هم امثال عارف آقاسی، زبیر نیک‌نفس و جعفر سلمانی دعوت نشدند. نمایش استقلال مقابل الهلال باعث شد تا اسکوچیچ قید این سه بازیکن را بزند و فقط از سیاوش یزدانی دعوت کند اما استقلالی‌ها هیچ راهی ندارند جز آنکه با انجام بازی‌های خوب در لیگ جدید سهمیه خود در تیم ملی را پس بگیرند.

۴ بازیکن استقلال در اردوی قبلی هیچ کدام در ترکیب اصلی قرار نگرفتند و تا وقتی قرار باشد استقلالی‌ها فقط به تیم ملی دعوت شوند ولی بازی نکنند، هیچ فایده ای ندارد. البته مجیدی به خاطر خط خوردن سه بازیکن تیمش در اردوی تیم ملی فرصت خوبی به دست آورد تا بازیکنان جدید نظیر سلمانی، نیک‌نفس و آقاسی را با نفرات قدیمی هماهنگ کند اما به هر حال هیچ راهی برای بازیکنان استقلال وجود ندارد جز آنکه در لیگ جدید بدرخشند و تیمشان را در بالای جدول حفظ کنند تا نگاه اسکوچیچ به آنها عوض شود.

 در شرایط فعلی شاید اگر خود مجیدی هم سرمربی تیم ملی بود، بیشتر از سه استقلالی را به این تیم  دعوت نمی‌کرد. امثال نیک نفس، آقاسی و جعفر سلمانی باید توانایی‌های فنی خود را در استقلال نشان بدهند تا دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شوند.شاگردان اسکوچیچ آبان ماه باید به مصاف لبنان بروند و استقلالی‌ها امیدوارند که تا آن زمان بار دیگر نظر اسکوچیچ را عوض کنند.

 ختم کلام اینکه استقلال باید سهمیه خود را در تیم ملی پس بگیرد و این ممکن نمی‌شود مگر با ارائه بازی‌های پر قدرت در لیگ بیست و یکم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر