تیتر امروز

عکس لو رفته از شوگر مامی علیرضا نیکبخت در ایتالیا

علیرضا نیکبخت واحدی سعی داشت همیشه ۶ سال زندگی با یک زن که ۱۲ سال از او بزرگتر بود را پنهان کند. در حالی که این زن زمانی با او رابطه گرفته بود که علیرضا نیکبخت در ابتدای سن جوانی و بازیگر خوب استقلال بود.

کد خبر: ۱۱۰۹۳۵
۱۳:۵۲ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

شوگر مامی علیرضا نیکبخت در ایتالیا

دیدارنیوز ـ علیرضا واحدی نیکبخت متولد ۸ تیر ۱۳۵۹ در مشهد، فوتبالیست سابق سرخابی‌های پایتخت بود. علیرضا واحدی نیکبخت در یک خانواده پرجمعیت به دنیا آمد، یک برادر و سه خواهر دارد. علیرضا واحدی نیکبخت دلبستگی زیادی به دایی اش صمد دارد که از او ۵ سال کوچکتر است. علیرضا واحدی نیکبخت ۲ ازدواج رسمی داد. علیرضا واحدی نیکبخت در زمان بازی در تیم استقلال به یک زن که ۱۲ سال از او بزرگتر بود رابطه گرفت و ۱۲ سال با او بود.

شوگر مامی علیرضا نیکبخت در ایتالیا

علیرضا نیکبخت واحدی که الان باز سومین زن زندگی اش است، بار‌ها اعلام کرده که از این زندگی بسیار راضی و شاد است. او البته در مورد آشنایی قبل از دو ازدواج رسمی خود از زنی یاد کرده که ۶ سال با او زندگی سفید داشته است. نیکبخت واحدی گفته که در آن زمان خیلی جوان بودم که با این زن که ۱۲ سال از من بزرگتر بودم آشنا شدم و این رابطه تا زمانی که او به ایتالیا مهاجرت کرد ادامه داشت.

همسر نیکبخت واحدی او را به حاشیه کشاند؟

علیرضا نیکبخت واحدی با حاشیه سازی خود را بیشتر از پیش مطرح کرده است او با عکس‌هایی که از همسرش - زن سوم - جنجال‌های بسیاری در فضای مجازی ایجاد کرده است. او گاهی عکس‌های بی حجابی نیز از همسرش منتشر می‌کند. او با مطرح کردن خود در فضای مجازی با حاشیه‌هایی که مهدی قائدی و همسرش در فضا مجازی می‌سازند، رقابت می‌کند.

ظاهرا بازیکنان تیم استقلال برای بلاگر شدن و حاشیه سازی با هم رقابت دارند.

ازدواج و طلاق همسر اول

او یکبار به صورت رسمی ازدواج کرد. آشنایی او با دختری در فیسبوک شکل گرفت، اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد می‌گوید در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را به نام همسرش کرده بود.

علیرضا نیکبخت واحدی استقلالی‌ها را شوکه کرد

در حالی که در محافل فوتبالی از مشکلات علیرضا نیکبخت واحدی با باشگاه استقلال در تابستان سال ۸۵ گفته می‌شد، نیکبخت خیلی سریع و در ۷ تیرماه به پرسپولیس پیوست تا هواداران استقلال در شوک این خبر فرو بروند. انتقالی غیر قابل باور از چپ پای محبوب آن روز‌های استقلال به تیم رقیب که خیلی‌ها آن را انتقام پرسپولیسی‌ها بعد از چند سال بابت جذب هاشمی نسب توسط استقلال می‌دانستند.

بعد از پیوستن نیکبخت واحدی به پرسپولیس، استقلالی‌ها برای انتقام به تکاپو افتادند ویازده روز بعد در روز هجدهم تیر علی انصاریان به استقلال آوردند. اتفاقی غیر قابل باور برای هواداران پرسپولیس، آن‌ها فکرش هم نمی‌کردند مرد بخیه و متعصب تیمشان را در استقلال ببینند.

علیرضا نیکبخت واحدی و علی انصاریان در تیم‌های رقیب

علی انصاریان بعد‌ها درباره تشویق هوادار‌های پرسپولیس در روز بازی استقلال و اشکهایش بر روی شانه‌های منصوریان قبل از آغاز بازی گفت و علی نیکبخت واحدی از سردرگمی اش در زمین تا اواخر نیمه اول پرده برداشت.

دو فوتبالیستی که پشت پا زدند به دلشان و در لحظه تصمیم گرفتند به تیم رقیب بروند و پیراهن رنگ مخالف را به تن کنند، خیلی خوش شانس هستند که هوادار‌ها آن‌ها را بخشیدند.

نیکبخت واحدی چگونه مشهور شد؟

در دوران کودکی آرزو داشت دکتر شود، از دوره نوجوانی ورزش را با والیبال شناخت و، اما از ابتدای جوانی بود که گمشده و آینده اش را در فوتبال حرفه‌ای پیدا کرد.

به صورت حرفه‌ای فوتبال را از مسابقات آموزشگاهی دنبال کرد و به سبب درخشش و فیزیک متناسب بدنش به تیم باشگاهی راوند دعوت شد و در اولین بازی مقابل تیم ابومسلم ۳ گل برتری تیم را زد و همانجا به تیم ابومسلم دعوت شد.

درخشش در بازی اول ابومسلم در سال ۷۷ باعث دعوتش به تیم ملی جوانان شد سپس تجربه یک ساله و موفقیت هایش موجب شد در سال ۱۳۷۸ به استقلال تهران دعوت شود.

انتقال جنجالی به پرسپولیس

نیکبخت در فصل ۸۵ – ۸۶ بعد از ۶ سال حضور در استقلال و عدم تمایل باشگاه برای تمدید قرار داد به تیم پرسپولیس رفت و سه سال برای این تیم بازی کرد

واحدی نیکبخت پس از جدایی از باشگاه پرسپولیس به عضویت تیم‌های استیل آذین، صبا باطری، پیکان تهران، گهر زاگرس و داماش گیلان درآمده است و در نهایت سال ۹۴ با تیم خونه به خونه از فوتبال حداحافظی کرد.

اهل مطالعه نیست، ولی عاشق سینماست. سیستم صوتی، تصویری اش هر کجا که باشد، کامل است و معمولاً هفته‌ای ۲ یا ۳ فیلم می‌بیند. اغلب فیلم‌های خارجی را دوست دارد.

غذای مورد علاقه او قرمه سبزی است و موز، میوه محبوب اوست روزی ۲، ۳ فنجان چای می‌خورد، از قدم زدن خوشش می‌آید.

علاقه به گل و خوابیدن

گل رز را دوست دارد و عکس‌های زیادی را جمع آوری کرده است محیط زندگی ساکت و آرام را می‌پسندد، چون تا ساعت ۱۲ ظهر می‌خوابد و شب‌ها هم دوست ندارد دور و برش شلوغ و پرسر و صدا باشد.

شهر‌های مورد علاقه

علیرضا خارج را فقط برای سفر دوست دارد و از زندگی در غربت بیزار است. شهر محبوب او تهران است و نیویورک و لس آنجلس را فقط برای سفر می‌پسندد.

عاشق سرعت است و ماشین‌های سریع مثل BMW، پورشه و آئودی را می‌پسندد؛ بر عکس از موتور و هواپیما به شدت می‌ترسد و حتی المقدور از نقل و انتقال با این دو وسیله خودداری می‌کند.

تجربه بازیگری

علیرضا نیکبخت به عنوان بازیگر مهمان در نقش خود تا به حال در چندین فیلم و سریال بازی کرده است، آخرین فیلم کوتاه او بازی در مدلاسیون سال ۹۶ است.

انتشار فیلم جنجالی

سال‌ها پیش فیلم مختلطی از برخی بازیکنان مشهور استقلال پخش شد و حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد. البته خود نیکبخت می‌گوید که مهمانی نبود. نامزدی آقای قاسمی بود که بازیکنانی که زن و بچه داشتند، با خانواده شان آمده بودند.

منبع: وقت صبح
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر