تیتر امروز

الهلال سرمربی گاوچران بارسلونا را گزینه آلترناتیو ژاردیم انتخاب کرد

در فاصله یک هفته تا دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان نیمکت تیم آبی‌پوش لرزان‌تر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسد و حتی نام گزینه جانشین سرمربی پرتغالی هم افشا شده است.

کد خبر: ۱۱۰۹۳۳
۱۳:۳۲ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

الهلال

دیدارنیوز - لئوناردو ژاردیم در غیاب نیمی از یاران اصلی خود الهلال را برای دیدار با پرسپولیس آماده می‌کند و در همین حال رسانه‌های عربستانی از برکناری قریب‌الوقوع مربی پرتغالی خبر می‌دهند.

ژاردیم چند ماه پیش با قراردادی یک ساله هدایت الهلال را بر عهده گرفت، اما در طول شش هفته مسابقات لیگ این کشور به سه پیروزی و سه تساوی دست یافته است و در جایگاه چهارم جدول لیگ قرار دارد که به همین دلیل از جانب مسئولان این باشگاه و هواداران الهلال با انتقادات جدی مواجه شده است.

 


بیشتر بخوانید: عصبانیت جنجالی شدید گل‌محمدی از دست اسکوچیچ!


 

به گفته مبارک الشهری یکی از خبرنگاران ورزشی عربستانی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی، برخی از هواداران متمول باشگاه الهلال اعلام کرده‌اند هزینه دستمزد و فسخ قرارداد مربی پرتغالی را پرداخت می‌کنند و تنها خواستار برکناری وی هستند.

الشهری همچنین اعلام کرد مسئولان باشگاه الهلال با کیکه ستین سرمربی سابق بارسلونا وارد مذاکره شده و رسماً از وی درخواست کرده‌اند نظر خودش را برای هدایت این تیم اعلام کند. 

ستین پیش از این گزینه باشگاه النصر بود و گفته می‌شود به حضور در فوتبال خاورمیانه ابراز تمایل کرده است.

روز گذشته هم روزنامه مکه گزارش داده بود که دیدار با پرسپولیس آخرین فرصت ژاردیم خواهد بود و در صورت ناکامی الهلال مربی پرتغالی قطعاً برکنار خواهد شد.

به نظر می‌رسد انتشار این اخبار در رسانه‌های عربستانی بیش از هر زمان دیگری نیمکت مربیگری این تیم را متزلزل ساخته و در آستانه دیدار با پرسپولیس می‌تواند تمرکز حریف سرخ پوشان را تحت تأثیر قرار بدهد.

برچسب ها: الهلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر