تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

کره جنوبی با همه نفرات به تهران می‌آید

تیم ملی فوتبال کره جنوبی بدون بازیکن مصدوم و غایب عازم تهران می شود تا به مصاف شاگردان اسکوچیچ برود.

کد خبر: ۱۱۰۸۹۳
۱۰:۴۵ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

کره جنوبی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال کره جنوبی ظهر امروز عازم تهران می‌شود تا در دور چهارم از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف ایران برود. دیداری حساس که روز سه شنبه ۲۰ مهر ماه در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و می‌تواند تکلیف تیم صدرنشین این گروه را نیز مشخص کند.

وب سایت کره‌ای news۱ در همین خصوص به تشریح وضعیت بازیکنان تیم ملی کره جنوبی پرداخت و اعلام کرد آن‌ها بدون مصدومیت با ایران دیدار می‌کنند. این رسانه نوشت: بنتو که در ۳ بازی نخست از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در خانه خود ۲ برد و ۱ تساوی (۷ امتیاز) ثبت کرد، برای نبرد سرنوشت ساز عازم ایران می‌شود. هواداران انتظارات زیادی برای شکستن طلسم دیدار برابر ایران را دارند چرا که کره ۱۰ سال است که نتوانسته این تیم را شکست دهد.

برای نخستین بار است که تیم ملی هیچ مصدومی ندارد. به گفته یکی از مقامات فدراسیون فوتبال کره، سون هیونگ مین که در بازی با سوریه کمی آسیب دیده بود، مشکل بزرگی ندارد و کیم مین جائه هم که در پا‌های خود احساس درد داشت یک روز پس از بازی با سوریه در تمرین ریکاوری حضور یافت و مشکل خاصی ندارد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی تصمیم گرفت تا این تیم را با پروازی چارتر عازم ایران کند تا خستگی ناشی سفر دور و طولانی بازیکنان این تیم کاهش یابد. در مجموع ۵۳ نفر از جمله ۲۷ بازیکن و همچنین چونگ مونگ گیو رئیس فدراسیون فوتبال کره در این سفر حضور خواهند داشت و راهی تهران می‌شوند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: کره جنوبی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر