تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

سوارز: دیدن بارسلونا در شرایط دردناک است

لوییس سوارز، ستاره سابق بارسلونا دوباره به مدیران و کادر فنی این باشگاه تاخته و از آنها انتقاد کرد.

کد خبر: ۱۱۰۷۳۹
۱۴:۴۶ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

سوارز: دیدن بارسلونا در شرایط دردناک است

دیدارنیوز - بیش از یک سال از جدایی لوییس سوارز از بارسلونا سپری شده و این بازیکن هنوز دل پری از باشگاه سابق خود دارد. لوییس سوارز که هفته گذشته بعد از گلزنی مقابل بارسلونا با حرکات دست خود به رونالد کومان طعنه زد، حالا در مصاحبه ای مدعی شد کادر فنی بارسا به او احترامی کرده و لوییس سوارز را به زمین تمرینی سوم بارسلونا و دور از بازیکنان فرستاده اند.

لوییس سوارز گفت: "جدایی از بارسلونا؟ من فکر می کنم مستحق چنین رفتاری نبودم. اگر کمی اقتدار داشتید، رو در رو و مستقیم همه چیز را برای من توضیح می دادید. آنگاه لازم نبود به من بگویید که اگر فسخ قرارداد تا چهارشنبه انجام نشود، برای بازی با ویارئال روی من حساب خواهید کرد. آنها من را برای تمرین به زمین سوم که در فضایی جداگانه است فرستادند و این مواردی است که هیچ کس فراموش نمی کند

دیدن آنچه در حال حاضر در باشگاه بارسلونا در حال رخ دادن است برایم به عنوان یک هوادار دردناک است، زیرا من علاقه زیادی به ایم باشگاه داشتم و بارسلونا همه چیز به من داد. آنها در برهه سختی از دوران حرفه ایم به من اعتماد کردند. من نیز به خاطر برای دوستانی که آنجا دارم و برای افرادی که در داخل این باشگاه کار می کنند ناراحتم و دیدن بارسلونا در این وضعیت برایم دردآور است.

سال گذشته برایم عجیب بود که به نوکمپ بازگردم و لیونل مسی را به عنوان رقیب ببینم. حالا نیز دیدن لئو با پیراهن تیمی جز بارسا برای من عجیب بود، اما به دلایلی این اتفاقات رخ می دهد. حالا مسی در پاریس است و من در اتلتیکو، اما همین چندی پیش هر دو در بارسلونا هم تیمی بودیم."

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لوئیز سوارز
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر