تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

عزت‌الهی: برابر کره دیگر اخراج نمی‌شوم

شرایط نسبت به چهار سال پیش که در بازی با کره جنوبی اخراج شدم خیلی فرق کرده و تجربه من هم خیلی نسبت به چهار سال پیش فرق کرده است. بازی مهم و پرفشاری خواهد بود و باید از حالا از نظر ذهنی آماده باشیم و مطمئن هستم دیگر اشتباه چهار سال پیش را انجام نمی‌دهم

کد خبر: ۱۱۰۷۱۰
۱۲:۱۵ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

عزت‌الهی: برابر کره دیگر اخراج نمی‌شوم

دیدارنیوز - سعید عزت‌اللهی در آستانه دو دیدار حساس تیم ملی مقابل امارات و کره جنوبی درباره شرایط موجود صحبت کرده است. خلاصه ای از مصاحبه هافبک ملی پوش ایران را بخوانید:

قطعاً همه بازی‌ها در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، مهم و سخت است. نمی‌توان هیچ حریفی را دست کم گرفت و این دو بازی هم خیلی سخت و مهم است. ما باید به این فکر کنیم که برای صعود به جام جهانی از همه بازی‌ها با دست پر خارج شویم و سخت کار کنیم. حتی اگر بتوانیم با تلاش این دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم، نباید همه چیز را تمام شده بدانیم. قطعاً تا روز آخری که صعودمان صد درصد نشده، نمی‌توانیم مطمئن باشیم، چون فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است. برای همین فعلاً باید تمرکز ما روی همین دو بازی باشد تا ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

شرایط نسبت به چهار سال پیش که در بازی با کره جنوبی اخراج شدم خیلی فرق کرده و تجربه من هم خیلی نسبت به چهار سال پیش فرق کرده است. بازی مهم و پرفشاری خواهد بود و باید از حالا از نظر ذهنی آماده باشیم و مطمئن هستم دیگر اشتباه چهار سال پیش را انجام نمی‌دهم و درس بزرگی برای من بود. بازی (ایران - کره جنوبی) پرفشار و سخت است و یک فینال زودرس برای صعود خواهد بود. ما در خانه بازی می‌کنیم و باید برای پیروزی بازی کنیم و همه تلاش‌مان را به کار بگیریم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر