تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

پنجعلی: با اختلاف ۲ یا ۳ گل امارات را می‌بریم

محمد پنجعلی مدافع پیشین تیم ملی می‌گوید تیم ملی در برابر امارات به راحتی پیروز می‌شود و سه گل به این تیم می‌زنند.

کد خبر: ۱۱۰۶۹۳
۱۰:۵۱ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

پنجعلی

دیدارنیوز - محمد پنجعلی در مورد دیدار پنج‌شنبه شب تیم ملی با امارات در مقدماتی جام جهانی عنوان کرد: شک نکنید در  این بازی برنده می‌شویم. کیفیت بازیکنان ما بسیار بهتر و برتر از حریف است. لژیونرهای ما در اروپا بازی می‌کنند. بنابراین برای فوتبال ما خوبیت ندارد که نگران بازی با امارات باشیم

وی افزود:‌بازیکنان ما کاملاً حرفه‌ای هستند از دروازه‌بان گرفته تا خط حمله؛ همگی بسیار باتجربه هستند. لژیونرهای‌مان در قلب اروپا بازی می‌کنند و خط حمله تیم ملی کشورمان را هیچ کشوری در آسیا ندارد. هیچکدام از تیم‌های آسیایی مهاجمانی با چنین کیفیتی در اختیار ندارند. یک خط حمله زهردار و گلزن.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با اختلاف ۲ یا ۳ گل امارات را شکست می‌دهیم. اما در فوتبال گاهی اوقات اتفاقات استثنائی هم رخ می‌دهد و ممکن است تیمی نتیجه نگیرد ولی ما از هر چهت از امارات برتر و سرتر هستیم.

پنجعلی با اشاره به استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی در این دیدار عنوان کرد: با این تکنولوژی دیگر حقی از هیچ تیمی ضایع نمی‌شود شاید ۵ دقیقه جریان بازی افت کند اما دیگر داوران نمی‌توانند مرتکب اشتباه تأثیرگذاری شوند و از این بابت هم نگرانی نخواهیم داشت.

برچسب ها: محمد پنجعلی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر