تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

شایعه ازدواج فرهاد مجیدی با مژده لواسانی

حاشیه و اخبار جعلی دست از سر فرهاد مجیدی بر نمی‌دارد. این بار صفحه‌ای در اینستاگرام اقدام به انتشار عکس‌هایی از او و مژده لواسانی کرده است. لواسانی در واکنش خواستار بلاک کردن این صفحه توسط هوادارانش شد.

کد خبر: ۱۱۰۶۷۰
۰۹:۱۳ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

ازدواج فرهاد مجیدی + مژده لواسانی

دیدارنیوز: شایعه ازدواج مژده لواسانی و فرهاد مجیدی چند سال پیش در یک صفحه فیک شبکه اجتماعی مطرح شد، این مجری تلویزیون این خبر را تکذیب کرد.

تکذیب ازدواج فرهاد مجیدی و مژده لواسانی

فضای مجازی در کنار خوبی‌ها و محاسنی که در صورت استفاده صحیح میتواند داشته باشد، امروزه به یکی از مکان‌های اصلی شایعه سازی تبدیل شده است. اگر سری به اینستاگرام بزنید قطعا درعرض چند ثانیه اخبار متعددی درباره حوادث روز جامعه، هنرمندان و بسیاری از بخش‌های دیگر جامعه به دست می‌آورید که باید در صحت آن‌ها تردید کنید. انتشار این حجم از شایعات در فضای مجازی دامنگیر هنرمندان و چهره‌های سرشناس نیز می‌شود.

مژده لواسانی + فرهاد مجیدی

انتشار خبر ازدواج مژده لواسانی با فرهاد مجیدی خون این مجری بی حاشیه را از این شایعات ناتمام به جوش آورد و باعث واکنش صریح او شد. مژده لواسانی با انتشار پستی در اینستاگرامش از هوادارانش خواست پیجی را که به نام او در اینستاگرام زده شده بود و عکس‌هایی از او در کنار فرهاد مجیدی منتشر میشد را بلاک و ریپورت کنند.

منبع: نشان
برچسب ها: فرهاد مجیدی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر