تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

امام جمعه قشم: استاندار جدید هرمزگان در رفع محرومیت عزم جدی دارد

امام جمعه قشم در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار خود با مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان تاکید کرد که او عزم جدی‌ای برای رفع محرومیت در این استان دارد.

کد خبر: ۱۱۰۶۶۰
۱۷:۱۴ - ۱۳ مهر ۱۴۰۰

امام جمعه قشم: استاندار جدید هرمزگان در رفع محرومیت عزم جدی دارد

دیدارنیوز: امام جمعه قشم گفت: استاندار جدید هرمزگان با روحیه جهادی و انقلابی برای محرومیت زدایی جدی، بستن منفذ‌های فساد اداری، جلوگیری از اسراف منابع مالی و استفاده حداکثری از نیرو‌های کارآمد بومی در این استان عزم راسخ دارد.

حجت الاسلام غلامرضا حاجبی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: حضور مهدی دوستی در کنار نیرو‌های فعال و انقلابی استان هرمزگان می‌تواند برای رفع محرومیت‌ها راهگشا باشد.

وی با اشاره به دیدار اخیر خود با استاندار جدید هرمزگان ادامه داد: عملکرد استاندار جوان هرمزگان مایه آبروی نظام جمهوری اسلامی در هرمزگان خواهد شد و برگ زرینی از خدمت در این بخش از خاک ایران رقم می‌خورد.

امام جمعه قشم با اشاره به نرخ بیکاری ۱۸.۲ درصدی استان هرمزگان تصریح کرد: ظرفیت بالای استان هرمزگان در کنار نیرو‌های بومی موجود در این استان می‌‎تواند اشتغال پایدار را رقم بزند که عملکرد گذشته استاندار جدید نوید آن را می‌دهد.

خدمت به مردم نیازمند اتحاد و همدلی است

حاجبی با اشاره به برخی فعالیت‌ها در فضای مجازی استان هرمزگان اظهار کرد: برای تسریع در انجام کار‌ها و خدمت به مردم بیاید اتحاد و همدلی بین مردم و مسوولان ارتقا پیدا کند.

وی افزود: در این راستا با سه تن از نمایندگان مرکز استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از معتمدان سیاسی دیدار و گفتگو‌های سازنده‌ای انجام شده است.

امام جمعه قشم ادامه داد: در این دیدار‌ها تاکید شد که دولت باید نظر مجمع نمایندگان و دغدغه‌‎های آنان را مورد توجه قرار دهد.

وی گفت: همه امور با اتحاد و همدلی شکل می‌گیرد که این اصل همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد و محور اتحاد همه گروه‌ها در استان شخص نماینده، ولی فقیه است.

حاجبی خاطر نشان کرد: با اتحاد و همدلی نیرو‌های انقلاب در هرمزگان در دولت انقلابی و مردمی رییس جمهور رییسی برگ زرینی از خدمت به مردم رقم خواهد خورد.

هیات دولت در نشست عصر یکشنبه یازدهم مهرماه، مهدی دوستی را به عنوان بیستمین استاندار هرمزگان تعیین و رای اعتماد داد.

دوستی متولد سال ۱۳۵۸ در شهر اهواز و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی سهند تبریز است.

معاونت فنی و مهندسی و عضو هیات رئیسه هلدینگ تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، سه دوره مشاور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انرژی و مجری حدود ۲۰ پروژه محرومیت زدایی در استان‌های خوزستان و هرمزگان، از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی وی به شمار می‌رود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر