تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

علیرضا رضایی موقتا از استقلال خداحافظی می‌کند

با توجه به بازگشت رشید مظاهری و حضور سید حسین حسینی در استقلال علیرضا رضایی گلر جوان این تیم قصد دارد به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود.

کد خبر: ۱۱۰۶۴۵
۱۴:۵۷ - ۱۳ مهر ۱۴۰۰

علیرضا رضایی موقتا از استقلال خداحافظی می‌کند

دیدارنیوز: بعد از بازگشت رشید مظاهری به تمرینات استقلال ادامه حضور علیرضا رضایی دروازه بان جوان آبی‌ها در ابهام قرار گرفته است. رضایی که در نقل و انتقالات تابستانی از پیکان راهی استقلال شد، تصور می‌کرد از بین سیدحسین حسینی و رشید مظاهری یک نفر جدا خواهد شد، اما حالا هردوی این گلر‌ها در استقلال مانده اند و با این شرایط طبیعی است که شاید در طول فصل به رضایی بازی نرسد.

رضایی جوان که فصل گذشته در ۱۷ مسابقه لیگ و حذفی پیراهن پیکان را برتن کرده، دوست ندارد در استقلال نیمکت نشین شود. از این رو با توجه به اینکه چند تیم لیگ برتری خواهان به خدمت گرفتن او هستند احتمال جدایی این دروازه بان قوت گرفته است.

رضایی قراردادی دو ساله با استقلال دارد و به همین خاطر فرهاد مجیدی با جدایی قرضی او و حضور موقتی اش در یک تیم دیگر موافقت کرده است. از این رو مسئولان استقلال با تیم‌های خواهان رضایی وارد مذاکره خواهند شد تا در صورت توافق این دروازه بان را یک فصل قرض بدهند و از فصل بعد او را در اختیار داشته باشند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر