تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

نماینده مجلس: مردم برای واکسیناسیون فرزندان‌شان به‌سیستم بهداشتی اعتماد کنند

کیومرث سرمدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از مردم خواست که با توجه به ناشناخته بودن ماهیت ویروس کرونا همچنان رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.

کد خبر: ۱۱۰۶۱۱
۰۹:۵۶ - ۱۳ مهر ۱۴۰۰

اعتماد مردم برای واکسیناسیون فرزندان‌شان

دیدارنیوز ـ کیومرث سرمدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ادامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به واکسیناسیون قشر‌های مختلف جامعه گفت: شایسته است مردم عزیز بدانند همچنان باید با رعایت پروتکل‌ها در مورد بیماری کرونا، مراقبت‌های لازم را به عمل آورند.

وی افزود: انجام واکسیناسیون با همت مسئولان در حال انجام است و به عنوان گامی مهم برای مبارزه با کرونا تلقی می‌شود، اما با عنایت به ناشناخته بودن ماهیت ویروس همچنان رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی باید مد نظر مردم قرار گیرد.

نماینده مردم اسدآباد تاکید کرد: استدعای دیگر این است که مردم با اعتماد به سیستم بهداشتی کشور در خصوص واکسینه کردن خود و فرزندانشان اقدام عاجل انجام دهند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر