تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

آغاز فروش قسطی خودروی کراس اوو” FMC SX ۵ ”با اقساط ۲۴ ماهه

فردا موتورز در طرح ویژه فروش اقساطی خود کراس اوو” FMC SX ۵ “را با اقساط ۲۴ ماهه و موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رساند.

کد خبر: ۱۱۰۵۴۸
۱۴:۰۵ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰

فروش قسطی خودروی کراس اوو” FMC SX ۵ ”

دیدارنیوز ـ در بازار رکودزده خودرو و انواع طرح‌های جذب مشتری این بار نوبت به فروش قسطی خودرو SX ۵ رسیده است. ادامه را بخوانید.

هر روز یک طرح جدید. یک روز فروش خودرو با وام تا سقف دو میلیارد تومان، یک روز پیش‌فروش خودرو با نرخ زیر قیمت بازار، یک روز فروش نقدی با وام بدون ضامن و امروز هم فروش اقساط یک خودرو کراس‌آور جدید با پرداخت نقدی تنها ۲۲۵ میلیون تومان و مابقی اقساط.

در بازار رکودزده خودرو و انواع طرح‌های جذب مشتری این بار نوبت به فروش قسطی خودرو SX ۵ رسیده است. در این طرح حدود ۲۲۵ میلیون تومان پول نقد نیاز است و طی دو سال اقساط ماهانه ۱۳ میلیون تومانی باید پرداخت شود.

شرکت خودروسازی فردا موتورز از آغاز فروش اقساطی محصولات خود در طرح ویژه فروش پاییز با اقساط ۲۴ ماهه خبر داد.

آن طور که عصر ایران گزارش داده، فردا موتورز در طرح ویژه فروش اقساطی خود کراس اوو” FMC SX ۵ “را با اقساط ۲۴ ماهه و موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رساند.

در این شرایط فروش خودروسازی فردا کراس اوو” FMC SX ۵ ” را با ۵۰ درصد تسهیلات و اقساط ۲۴ ماهه بدون کارمزد عرضه می‌کند. علاوه بر این این شرکت خودروسازی میزان گارانتی محصولات خود را که پیش از این ۴ سال بود، به مدت یک سال افزایش داده و خریداران می‌توانند از گارانتی ۵ ساله یا ۱۰۰ هزار کیلومتری بهره‌مند شوند.

این طرح فروش به مدت محدود و صرفا برای خودرو SX ۵ اجرا خواهد شد. علاوه بر آن در طرح فروش اعلامی از سوی فردا موتورز خبری از عرضه سدان FMC ۵۱۱ به چشم نمی‌خورد.

فروش قسطی خودروی کراس اوو” FMC SX ۵ ”

برای اطلاع از جزئیات طرح پاییزه فروش فرداموتورز می‌توانید به وب‌سایت آن مراجعه کنید.

“فردا SX ۵ “دومین محصول مونتاژی شرکت خودروسازی فردا است که با داخلی سازی ۲۰ درصد به خط تولید این شرکت آمده و در جایگاه یک کراس اوور متوسط قرار می‌گیرد.

آیا از این طرح استقبال خواهد شد؟ قیمت ۷۴۹ میلیون تومان این خودرو درحالیست که در بازار حدود ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برچسب ها: قیمت خودرو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر