تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

ایران – امارات؛ در حضور ۵ هزار تماشاگر

فدراسیون فوتبال امارات اعلام کرد که دیدار با ایران در حضور ۵۰۶۴ برگزار می‌شود و بلیط فروشی این مسابقه نیز آغاز شده است.

کد خبر: ۱۱۰۵۳۵
۱۳:۲۶ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰

ایران – امارات؛ در حضور ۵ هزار تماشاگر

دیدارنیوز - تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات روز پنج شنبه ۱۵ مهر در سومین دیدار خود از مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در استادیوم زعبیل شهر دبی، ورزشگاه خانگی الوصل امارات به مصاف هم می‌روند که طبق اعلام فدراسیون فوتبال امارات، این بازی با حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

طبق اعلام رسمی فدراسیون فوتبال امارات، تماشاگران می‌توانند به میزان ۶۰ درصد از ظرفیت استادیوم زعبیل امارات در ورزشگاه حضور پیدا کنند و وب سایت رسمی برای فروش بلیط این مسابقه نیز اعلام شده است. از آنجایی که ورزشگاه زعبیل گنجایش ۸۴۴۰ نفر را دارد، در نتیجه ۵۰۶۴ نفر می‌توانند برای تماشای دیدار ایران و امارات راهی استادیوم شوند.

نکته دیگر اینکه در وب سایتی که فدراسیون فوتبال امارات برای فروش بلیط معرفی کرده، هزینه هر بلیط نزدیک به ۱۵۰ هزار تومان بوده ضمن اینکه در این وب سایت، تمامی بلیط‌های جایگاه هواداران ایرانی به فروش رفته که مطابق قانون به میزان ۱۰ درصد از ظرفیت ۵۰۶۴ نفری را می‌توانند پر کنند که تعدادی نزدیک به ۵۰۶ نفر خواهد بود.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر