تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

توافق بارسلونا با ژاوی تکذیب شد!

در حالی که گفته شد ژاوی با لاپورتا با عقد قراردادی به توافق رسیدند اما خبرنگار نزدیک به ژاوی این خبر را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۱۰۴۹۱
۱۰:۱۹ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰

توافق بارسلونا

دیدارنیوز - اخبار پیرامون خروج رونالد کومان پس از مصاحبه ای که خوان لاپورتا در حمایت از سرمربی هلندی انجام داد، فروکش کرده اند. ساعاتی قبل جرارد رومرو (خبرنگار رادیو کاتالونیا) در توییچ چنین ادعایی را مطرح کرد:

چهارشنبه (هفته قبل) ژاوی با بارسلونا بر سر امضای یک قرارداد با بارسلونا به توافق رسید تا به نیمکت تیم اصلی برسد. روز جمعه حتی کار به جایی رسیده بود که کومان پذیرفته بود دیگر آینده ای در بارسلونا ندارد و اخراج خواهد شد. با این حال اما مکالمه ای که میان لاپورتا و ژاوی (روز شنبه) انجام شد، همه چیز را تغییر داد. ژاوی ممکن است در هر زمانی به بارسلونا بیاید: زمستان، تابستان یا اگر شرایط بد پیش برود، همین چند هفته آینده. 

از طرفی دیگر اما به نظر می رسد که میان منابع نزدیک به باشگاه، تنها خود رومرو به رقم خوردن چنین سناریویی امیدوار است. خاوی میگل، خبرنگار معتبر AS که رابطه نزدیکی با سرمربی السد قطر دارد، اعلام کرد که اخبار مربوط به توافق ژاوی با بارسلونا صحت ندارند. 

منبع: طرفداری
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر