تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

قیمت بلیت بازی ایران و امارات: ۱۵۷ هزار تومان با شرایط خاص

علاقه‌مندان باید به سایت معرفی شده مراجعه کنند و مبلغ ۵.۶۱ دلار بپردازند. با توجه به قیمت ارز به پول ایران قیمت هر بلیط حدود ۱۵۷ هزار تومان است.

کد خبر: ۱۱۰۴۴۲
۱۷:۳۰ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

قیمت بلیت بازی ایران و امارات: ۱۵۷ هزار تومان با شرایط خاص

دیدارنیوز - فدراسیون فوتبال امارات از ساعاتی قبل بلیت‌ فروشی آنلاین این بازی را آغاز کرد. علاقه‌مندان باید به سایت معرفی شده مراجعه کنند و مبلغ ۵.۶۱ دلار بپردازند. با توجه به قیمت ارز به پول ایران قیمت هر بلیط حدود ۱۵۷ هزار تومان است.

البته برای مراجعه به ورزشگاه و تماشای بازی شرایط خاصی حاکم است. تماشاگران همگی باید بالای ۱۶ سال سن داشته باشند. آنها می‌بایست در ۴۸ ساعت اخیر تست کرونایشان منفی شده باشد و همچنین کارت واکسیناسیون به همراه داشته باشند و ۲ دوز یا سه دوز واکسن تزریق کرده باشند. از زمان تزریق دوز دوم نباید بیش از ۶ ماه گذشته باشد.

همچنین تماشاگران در ورزشگاه باید ضمن رعایت کردن فاصله اجتماعی ماسک به صورت بزنند و از جای خود را تغییر ندهند. آوردن طبل و پخش کننده موزیک نیز به ورزشگاه مجاز نیست.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر