تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

محصول کومان؛ بدترین بارسلونای ممکن!

آمار و ارقام نشان می دهد تیم رونالد کومان در بدترین شرایط ممکن قرار دارد. بارسلونا دیشب تنها یک ضربه در چارچوب داشت که آن هم در نیمه دوم توسط فیلیپ کوتینیو نواخته شد و یان اوبلاک به خوبی در مقابل این موقعیت تک به تک واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۱۰۴۳۲
۱۵:۲۷ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

بارسلونا

دیدارنیوز - گرچه هواداران بارسلونا سال هاست می دانند جدایی لیونل مسی صدمات جبران ناپذیری به این تیم می زند، اما شابد کمتر کسی تصور می کرد اوضاع در فصل جدید برای بلوکرانا اینگونه دشوار پیش برود. بارسلونا دیشب در خانه اتلتیکومادرید برابر این تیم به میدان رفته و شاید خوش شانس بود که تنها دو بار دروازه اش باز شد. در واقع اگر بی دقتی مهاجمان روخی بلانکوس نبود، شاید بارسلونا باید با شکست سنگین تری پایتخت اسپانیا را به مقصد خانه ترک می کرد.

آمار و ارقام نشان می دهد تیم رونالد کومان در بدترین شرایط ممکن قرار دارد. بارسلونا دیشب تنها یک ضربه در چارچوب داشت که آن هم در نیمه دوم توسط فیلیپ کوتینیو نواخته شد و یان اوبلاک به خوبی در مقابل این موقعیت تک به تک واکنش نشان داد. اما بارسلونا در دیدار مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان نیز هیچ ضربه ای به داخل چارچوب نداشت و این یعی 180 دقیقه فقط یک موقعیت گل.

همچنین باوگرانا این فصل 9 بار به میدان رفته و در  چهار دیدار حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشده که این کارنامه بیانگر شرایط دشوار تیم رونالد کومان در هفته های ابتدایی فصل است. بارسلونا در لیگ قهرمانان در دو بازی اول خود حتی یک امتیاز هم نگرفته و در لالیگا نیز نشان داده مدعی اول قهرمانی نیست. در واقع با این این آمار و ارقام بسیار بعید است سرمربی هلندی تا پایان فصل قادر به حفظ جایگاه خود در رختکن بلوگرانا باشد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر