تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پیکه به سرمربی بارسلونا طعنه زد؟

پیکه ادامه داد: «فقط یک مشکل نداریم بلکه مشکلات متعددی وجود دارد. فکر می‌کنم که مردم می‌دانند ایراد کار کجاست.حتی یک مبتدی هم می‌تواند تشخیص دهد که کجای کارمان می‌لنگد.

کد خبر: ۱۱۰۴۳۱
۱۵:۱۹ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

پیکه به سرمربی بارسلونا طعنه زد؟

دیدارنیوز - جرارد پیکه مدافع بارسلونا می‌گوید که باخت ۲ بر صفر تیمش برابر اتلتیکومادرید در لالیگا نتیجه‌ای عادلانه بوده چرا که تیم او اگر به جای ۹۰ دقیقه ۳۶۰ دقیقه هم در میدان حضور داشت، باز هم کاری از پیش نمی‌برد.

او در این رابطه گفت: «ما بازی را قابل قبول آغاز و برای کسب پیروزی هم تلاش کردیم. از این نظر فکر می‌کنم که تیم‌مان توانست شجاعت خود را نشان دهد. در ادامه بازی حریف روی ۲ حرکت مشابه و عملاً از هیچ چیز ۲ گل ساخت. بعد از آن شرایط بازی به سمتی رفت که اگر ۳ ساعت دیگر هم بازی‌ می‌کردیم دیگر نمی‌توانستیم گلی به ثمر برسانیم. وضعیت سخت است و راستش را بخواهید تیم ما تحت فشار قرار دارد. فعلاً کاری از دست‌مان ساخته نیست جز اینکه به تلاش‌های‌مان ادامه داده و بجنگیم. بازی‌های ملی فرصت خوبی است که کمی استراحت کنیم و با انرژی بیشتر برگردیم.»

پیکه ادامه داد: «فقط یک مشکل نداریم بلکه مشکلات متعددی وجود دارد. فکر می‌کنم که مردم می‌دانند ایراد کار کجاست.حتی یک مبتدی هم می‌تواند تشخیص دهد که کجای کارمان می‌لنگد. با این وجود،ما این وضعیت را پشت سر خواهیم گذاشت. نمی‌خواهم به شما دروغ بگویم اما بسیاری از ما قبلاً هم چنین روزهایی را پشت سر گذاشته‌ایم.»

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر