تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

تیم ملی ساعت ۱۶ می‌پرد

کاروان تیم ملی ایران ساعت ۱۶ امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه مهرآباد راهی کشور امارات می‌شود تا ادامه تمرینات خود را با بازیکنان لژیونر در دبی برگزار کند.

کد خبر: ۱۱۰۴۰۲
۱۲:۴۴ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

تیم ملی ساعت ۱۶ می‌پرد

دیدارنیوز - اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با امارات در حالی از روز گذشته در تهران آغاز شد که تنها بازیکنان داخلی به همراه اعضای کادر فنی حضور داشتند.

ملی‌پوشان داخلی صبح امروز نخستین تمرین خود را زیر نظر دراگان اسکوچیچ برگزار کردند. کاروان تیم ملی ایران ساعت ۱۶ امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه مهرآباد راهی کشور امارات می‌شود تا ادامه تمرینات خود را با بازیکنان لژیونر در دبی برگزار کند.

قرار است تمرینات تیم ملی ایران از فردا با حضور تمامی نفرات در امارات از سر گرفته شود.

تیم ملی فوتبال ایران ۱۵ مهرماه سال جاری مقابل امارات سومین دیدار خود در گروه A انتخابی نهایی جام جهانی قطر در قاره آسیا را برگزار می‌کند. ملی‌پوشان فوتبال ایران در دو دیدار قبلی خود مقابل سوریه و عراق به پیروزی دست یافتند تا هم اکنون در صدر جدول قرار بگیرند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر