تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

افزایش مراجعه به مراکز درمانی در پی طوفان‌های سیستان و بلوچستان

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور با اعلام اینکه از ساعت ۳ بامداد امروز ۵۲ نفر به مراکز درمانی در برخی از مناطق سیستان و بلوچستان مراجعه کرده‌اند، گفت: عمده مشکلات چشمی، تنفسی و قلبی بوده است.

کد خبر: ۱۱۰۳۳۳
۱۷:۱۹ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

 طوفان‌های سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز ـ مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه ۵۲ نفر از ساعت ۳ بامداد شنبه به مراکز درمانی زابل مراجعه کرده‌اند، بیان کرد: در این مناطق ۳ نفر به دلیل طوفان بستری شدند.

خالدی با اشاره به وقوع باد‌های ۱۲۰ روزه سیستان که بومی منطقه جنوب شرق کشور است، توضیح داد: از بامداد امروز به جز طوفان ۱۲۰ روزه سیستان که در منطقه زابل زهک هیرمند-نیمروز و هامون اتفاق افتاد، هیچ‌گونه حادثه غیرمترقبه دیگری گزارش نشده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان این که ۵۲ نفر طی ۲ روز گذشته به مراکز درمانی شهر‌های فوق‌الذکر مراجعه کرده‌اند، افزود: در مناطق زابل زهک هیرمند-نیمروز و هامون ۳ نفر به دلیل طوفان بستری شدند.

به گفته وی، به دنبال این طوفان در اینذمناطق عمده مشکلات، چشمی و تنفسی و قلبی بوده و بیماران بعد از دریافت خدمات درمانی لازم ترخیص شده‌اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر