تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

افزایش مراجعه به مراکز درمانی در پی طوفان‌های سیستان و بلوچستان

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور با اعلام اینکه از ساعت ۳ بامداد امروز ۵۲ نفر به مراکز درمانی در برخی از مناطق سیستان و بلوچستان مراجعه کرده‌اند، گفت: عمده مشکلات چشمی، تنفسی و قلبی بوده است.

کد خبر: ۱۱۰۳۳۳
۱۷:۱۹ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

 طوفان‌های سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز ـ مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه ۵۲ نفر از ساعت ۳ بامداد شنبه به مراکز درمانی زابل مراجعه کرده‌اند، بیان کرد: در این مناطق ۳ نفر به دلیل طوفان بستری شدند.

خالدی با اشاره به وقوع باد‌های ۱۲۰ روزه سیستان که بومی منطقه جنوب شرق کشور است، توضیح داد: از بامداد امروز به جز طوفان ۱۲۰ روزه سیستان که در منطقه زابل زهک هیرمند-نیمروز و هامون اتفاق افتاد، هیچ‌گونه حادثه غیرمترقبه دیگری گزارش نشده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان این که ۵۲ نفر طی ۲ روز گذشته به مراکز درمانی شهر‌های فوق‌الذکر مراجعه کرده‌اند، افزود: در مناطق زابل زهک هیرمند-نیمروز و هامون ۳ نفر به دلیل طوفان بستری شدند.

به گفته وی، به دنبال این طوفان در اینذمناطق عمده مشکلات، چشمی و تنفسی و قلبی بوده و بیماران بعد از دریافت خدمات درمانی لازم ترخیص شده‌اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر