تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

اتلتیکو ۲ گل به بارسا می‌زند، یکی سوارز و یکی گریزمان

ستاره سابق اتلتیکو معتقد است امشب تیم سابقش برنده بازی با بارسلونا خواهد بود و دوست دارد لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان هم گلزنی کنند.

کد خبر: ۱۱۰۳۲۲
۱۹:۳۰ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

بارسلونا

دیدارنیوز - در حساس‌ترین بازی این هفته لالیگا امشب از ساعت ۲۲.۳۰ اتلتیکو مادرید در ورزشگاه وندامتروپولیتانو میزبان بارسلونا خواهد بود. دیداری که می‌تواند تعیین کننده سرنوشت رونالد کومان باشد؛ هرچند که بسیاری معتقدند همین حالا نیز او شغل خود را از دست داده و تحت هر شرایطی پس از این بازی برکنار می‌شود.  

بازی امشب از حیث رویارویی لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان برابر تیم سابق‌شان نیز دیدنی خواهد بود. سوارز سال قبل به نوعی با بی مهری از بارسا اخراج شد و گریزمان نیز پس از دو فصل بد در بارسا به صورت قرضی به اتلتیکو بازگشته است.
 
دیه گو فورلان ستاره اروگوئه‌ای سابق اتلتیکو که ۵ فصل برای این تیم بازی کرد و سال ۲۰۰۹ توانست برنده کفش طلای اروپا نیز شود، در مورد این بازی گفت: «دوست دارم اتلتیکو با دو گل پیروز شود. یکی را سوارز بزند و دیگری را گریزمان. اگر این دو در بهترین فرم باشند، گل‌های بیشتری نیز خواهند زد. واقعا اگر سوارز و گریزمان به بارسا گل بزنند، عالی و دیوانه کننده خواهد شد.»

فورلان ادامه داد: «سوارز و گریزمان دو مهاجم بسیار بزرگ و باکیفیت هستند و می‌خواهند به بهترین شکل ممکن خودشان را برابر بارسا نشان دهند. اطمینان دارم که انگیزه شان برابر بارسا بسیار بالاست. چنین دیدار‌هایی همیشه جذاب خواهد شد و به خصوص که اتلتیکو هم در وندامتروپولیتانو بازی می‌کند و ورزشگاه برای اولین بار پس از پاندمی کرونا پر از تماشاگر می‌شود.

الان اتلتیکو دو امتیاز پیش است و بهترین فرصت است تا فاصله به ۵ افزایش پیدا کند، ولی باید مراقب بود. بارسا درست است که شرایط خوبی ندارد، ولی بازیکنان بسیار خوبی دارد و دست کم گرفتن این تیم، عاقبت خوبی نخواهد داشت.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر