تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

تیمم را وسط فصل رها نمی‌کنم؛ حتی برای بارسا

سرمربی آرژانتینی در نشست خبری سوپرکلاسیکو و در واکنش به شایعات حضورش روی نیمکت بارسلونا گفت: «تردید داشتم که در نشست خبری امروز شرکت کنم، چون پس از اخبار و شایعات اخیر، مجبورم به سوالاتی پاسخ بدهم که علاقه‌ای به آن‌ها ندارم. تمام تمرکزم روی بازی برابر بوکاجونیورز است

کد خبر: ۱۱۰۳۲۱
۱۸:۳۰ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

بارسلونا مارسلو گایاردو

دیدارنیوز - آینده رونالد کومان در بارسلونا مدت هاست که به خطر افتاده و جایگاهی بسیار متزلزل دارد. سرمربی هلندی فصل قبل بارسا با به کوپا دل ری رساند، ولی نتایج او در رقابت‌های دیگر ناامیدکننده بود.

خوان لاپورتا که مارس گذشته به عنوان رئیس بارسا انتخاب شد، اعتقادی به کومان ندارد، ولی نبود یک گزینه جانشینی مناسب و نیز غرامت ۱۲ میلیون یورویی باعث شده تا نتواند تصمیم خود مبنی بر اخراج کومان را نهایی کند.

طبق ادعای راک ۱ نام مارسلو گایاردو نیز برای جانشینی کومان روی میز است.

گایاردوی ۴۵ ساله در ریورپلاته در این سال‌ها فوق‌العاده کار کرده و کارنامه کاری او آن‌قدر خوب بوده که با توجه به ۲ قهرمانی‌اش در جام لیبرتادورس، سال گذشته به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت رئال مادرید در اسپانیا مطرح شده بود. اکنون نیز او جزو گزینه‌های جانشینی رونالد کومان است. از قرارداد گایاردو با ریور کمتر از ۶ ماه دیگر باقیمانده و او اخیرا اعلام مرد که قصد حضور در فوتبال اروپا را دارد و به تمدید فکر نمی‌کند. گایاردو در دوران فوتبالش برای موناکو و پی اس جی نیز سابق بازی دارد و به خوبی فضای فوتبال اروپا را می‌شناسد.

سرمربی آرژانتینی در نشست خبری سوپرکلاسیکو و در واکنش به شایعات حضورش روی نیمکت بارسلونا گفت: «تردید داشتم که در نشست خبری امروز شرکت کنم، چون پس از اخبار و شایعات اخیر، مجبورم به سوالاتی پاسخ بدهم که علاقه‌ای به آن‌ها ندارم. تمام تمرکزم روی بازی برابر بوکاجونیورز است و علاوه بر این، همه می‌دانند که دوست دارم تا پایان قراردادم در ریور بمانم. من جزو مربیانی نیستم که در نیمه‌های فصل، تیمم را رها کنم، حتی به خاطر بارسلونا.»

گایاردو ادامه داد: «دلیلی ندارد که ذهنم را به مسائل حاشیه‌ای معطوف کنم. با ریور قرارداد دارم و به این تیم متعهدم. می‌خواهم مربی ریور بمانم و در ذهنم چیز دیگری نمی‌گذرد. اینکه با من تماس گرفته شده یا خیر هم دلیلی برای مطرح کردن ندارد. فقط می‌توانم بگویم که تا پایان قراردادم خواهم ماند و سپس خواهیم دید چه می‌شود. فعلا همه توجهم روی سوپرکلاسیکو است.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر