تیتر امروز

بهترین گلزن تیم ملی مقابل امارات کنار اسکوچیچ می‌نشیند

کریم بافری دستیار یحیی گل محمدی در پرسپولیس که بیشترین گل زده ملی را به امارات در کارنامه دارد قرار است اسکوچیچ را در تیم ملی همراهی کند

کد خبر: ۱۱۰۲۸۴
۱۳:۱۲ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

کریم باقری در تیم ملی

دیدارنیوز - کریم‌ باقری با به ثمر رساندن سه گل در مصاف با تیم ملی امارات، بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی کشورمان به امارات است.

کریم باقری پیش از شروع مسابقات مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی دراگان اسکوچیچ به جمع مربیان تیم ملی اضافه شد تا همزمان در کادر فنی تیم ملی و پرسپولیس به اسکوچیچ و گل محمدی کمک کند. کریم باقری فردا همراه با کاروان تیم ملی کشورمان عازم کشور امارات می شود.

پس از کریم باقری، حسین فرکی با زدن دو گل بهترین گلزن تاریخ تیم ملی کشورمان مقابل امارات به شمار می رود. علاوه بر این دو نفر ۱۸ بازیکن فوتبال کشورمان نیز هر کدام یک گل به تیم ملی امارات زده اند که البته در جمع شاگردان اسکوچیچ نام هیچ یک از آنها دیده نمی شود. از این رو قطعا یوزهای سپیدپوش کشورمان عطش بالایی برای گلزنی به تیم ملی امارات و ثبت اسمشان در جدول گلزنان به امارات دارند.

اسامی این ۱۸ بازیکن عبارتند از: رضا قوچان‌نژاد، محمد نوری، آرش افشین، علی کریمی، فریدون زندی، ابراهیم صادقی، رسول خطیبی، غلامرضا عنایتی، مهرداد میناوند، علی دایی، حمید استیلی، فرشاد پیوس، ناصر محمدخانی، شاهرخ بیانی، حمید علیدوستی، عبدالرضا برزگری، نصراله عبداللهی و ایرج دانایی‌فرد

تیم ملی فوتبال کشورمان روز پنجشنبه هفته جاری و از ساعت ۲۰:۱۵ در استادیوم زعبیل شهر دبی، ورزشگاه خانگی تیم الوصل به مصاف میزبان خود امارات می رود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر