تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

توخل جواب کنته درباره لوکاکو را داد!

توماس توخل، سرمربی چلسی، نسبت به ادعاهای آنتونیو کونته درباره عملکرد روملو لوکاکو در این تیم واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۱۰۲۶۲
۱۲:۰۱ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

توخل جواب کنته درباره لوکاکو را داد!

دیدارنیوز - روملو لوکاکو این بازیکن ملی‌پوش بلژیکی پس از آغاز درخشانی که در دومین دوره حضورش در استمفوردبریج داشت حالا در چند بازی اخیر موفق به گلزنی نشده و تیمش در دو بازی حساس برابر منچسترسیتی و یوونتوس شکست خورده است.

کونته که پیش از این سابق هدایت لوکاکو در اینتر و قهرمانی با او در لیگ ایتالیا را دارد مدعی شده بود که توخل هنوز متوجه نشده که چطور باید از این بازیکن بازی بگیرد اما این مربی آلمانی باور دارد که چنین ادعایی درست نیست.

توخل در آستانه دیدار این هفته تیمش برابر ساوتهمپتون به سایت رسمی باشگاه گفت:« کونته مشخصا دیدار برابر تاتنهام را ندیده است. البته که اگر فقط بازی برابر یوونتوس را دیده باشید می‌توانید چنین صحبت‌هایی را مطرح کنید و او مشخصا برای تحلیل این بازی در استودیو حاضر بود. بنابراین از این نظر حق دارد و بحثی نیست. اما این موضوع کلی نیست. اگر دیگر بازی‌ها را دیده باشید، می‌توانید بگویید که حق با او نیست. من احساس نمی‌کنم که توهینی به من شده باشد. من در حال دوش گرفتن پیش از بازی در هتل او را در تلویزیون دیدم.»

سرمربی سابق پاری سن ژرمن درباره عملکرد لوکاکو در دیدار برابر یوونتوس اظهار داشت:« یوونتوس راه‌های ارتباطی بازیکنان و لوکاکو را بست. انگار هفت بازیکن تمام مدت در محوطه جریمه در اطراف او حضور داشتند. آنها بازی خوبی ارائه کردند و این کار را به سبک خودشان انجام دادند. ما باید این موضوع را بپذیریم. این مشکل کلی نیست. ما باید هر بازی را به طور جداگانه نگاه کنیم. اگر ما نتوانیم توپ را به یک سوم پایانی حریف ببریم، هر مهاجمی در جهان که باشد تک خواهد افتاد. این اتفاقی است که در دیدار برابر سیتی هم رخ داد.»

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر