تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
مدیر عامل موزه ملی انقلاب اسلامی خبر داد؛

۸۰۰ نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در تهران برپا می‌شود

مدیر عامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از افتتاح ۸۰۰ نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در ۸۰۰ نقطه از استان تهران از هفته دفاع مقدس تا دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

کد خبر: ۱۱۰۲۵۸
۱۱:۴۲ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

۸۰۰ نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در تهران برپا می‌شود

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: به گزارش دیدار «علی اصغر جعفری» در نشست خبری روز شنبه خود در موزه دفاع مقدس با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های حوزه نشر در ترویج آثار دفاع مقدس اظهار کرد: ناشران حاضر در نمایشگاه‌های کتاب دفاع مقدس عمدتا فعالیت‌های تولیدی سه سال گذشته را عرضه می‌کنند. تاکنون ۴ هزار و ۴۴۵ عنوان کتاب توسط  ۷۰۰ ناشر دفاع مقدس در سراسر کشور به چاپ رسیده است که از بین این  ۷۰۰ ناشر در گام نخست ۷۰ ناشر که فعال تر بودند و آمادگی همکاری داشتند ۶۵۰ عنوان کتاب برای نمایشگاه آماده کردند.
مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در ۵ سال گذشته کتاب‌های حوزه دفاع مقدس در مقایسه با کل کتابهای منتشر شده در کشور از ۱۱/۵ در صد به ۱۹/۵ درصد رسیده است. در این مدت استقبال از آثار مربوط به دفاع مقدس بخصوص آنهایی که در قالب رمان بوده بسیار خوب بوده است. بنابراین برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس هم به ترویج فرهنگ دفاع مقدس و هم به ناشرین کمک می کند.
وی گفت: در طرح "به یاد من باش"، ۸۰۰ نمایشگاه کتاب در ۸۰۰ نقطه استان تهران از هفته دفاع مقدس تا دهه فجر برگزار می شود و به دنبال این هستیم سال آینده بتوانیم این نمایشگاه‌ها را در سراسر کشور برگزار کنیم. 
جعفری با اشاره به استقبال دانشجویان و علاقمندان از این نمایشگاه‌ها اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس ۷۰ نمایشگاه کتاب برپا شده و تا ایام دهه فجر هر روز ۵ نمایشگاه افتتاح خواهد شد.
مدیر عامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه این نمایشگاه با همکاری و مشارکت مجمع ناشرین دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی برپا شده است، گفت: طی چند روز آینده ۱۰۰ عنوان جدید در حوزه دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در ۱۵ روز آینده سامانه جامع کتابخانه دفاع مقدس رونمایی خواهد شد، گفت: در حال حاضر همه کتابخانه‌ها به این سامانه پیوستند و زیرساخت‌های این سامانه در موزه ملی انقلاب اسلامی فراهم شده است.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر