تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

کلوپ گزینه جذاب لاپورتا برای بازسازی بارسلونا!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، جز گزینه‌های باشگاه بارسلونا برای جانشینی رونالد کومان است.

کد خبر: ۱۱۰۲۵۴
۱۱:۲۸ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

کلوپ گزینه جذاب لاپورتا برای بازسازی بارسلونا!

دیدارنیوز - سرمربی فعلی بارسلونا آغاز ضعیفی در فصل جدید داشته و بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که احتمال اخراج او پس از دیدار سختی که روز شنبه برابر اتلتیکو مادرید خواهند داشت وجود دارد.

نام‌های زیادی به عنوان جانشینان احتمالی این سرمربی هلندی در نوکمپ مطرح شده‌اند که روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، به همراه ژاوی، اسطوره سابق باشگاه، جز آنها هستند. آندره‌آ پیرلو و مارسلو گایاردو، سرمربی ریورپلاته، نیز جز مربیانی هستند که گفته می‌شود مدیران بارسا آنها را مدنظر دارند.

اما روزنامه اسپانیایی ال‌ناسیونال مدعی شده که کلوپ نیز در فهرست مربیان مدنظر بارسا حضور دارد. این مربی آلمانی دوران موفقیت‌آمیزی را در آنفیلد سپری کرده و موفق شده علاوه بر فتح لیگ قهرمانان، لیورپول را پس از 30 سال به قهرمانی لیگ برتر برساند.

موانع زیادی بر سر راه انتقال کلوپ به بارسلونا وجود دارد و اصلی‌ترین مانع رضایت این مربی از شرایط فعلی‌اش در لیورپول است. او پیش از این تاکید کرده بود که قصد دارد تا پایان مدت قراردادش در سال 2024 به حضور در این تیم ادامه دهد. اگر چنین اتفاقی عملی شود، کلوپ در واقع 9 سال در این باشگاه حضور داشته است.

گزینه‌های بارسلونا به دلیل شرایط مالی دشوار این باشگاه بسیار محدود است. هر فردی که جانشین کومان شود باید به کار با بودجه محدود رضایت دهد و به دنبال تقویت تیم برای حضور درخشان در رقابت‌های داخلی و اروپایی نباشد.

کومان در کنفرانس خبری روز جمعه در آستانه رویارویی با اتلتیکو مادرید مدعی شد که از اثبات خودش خسته شده و این کار دیگر به نظرش منطقی نمی‌رسد بنابراین دیگر تلاشی برای آن انجام نخواهد داد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر