تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

پدیده نوظهور پرسپولیس یحی گل‌محمدی را به فکر فرو برد!

یحیی گل محمدی تصمیم گرفته بود بازیکنان اصلی خود را تقسیم کرده و در هر دو نیمه از آنها استفاده کند. در این میان اما حضور یک جوان ناشناخته و چپ پا همه را غافلگیر کرد.

کد خبر: ۱۱۰۲۳۲
۰۹:۵۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

پدیده نوظهور یحی گل‌محمدی را به فکر فرو برد!

دیدارنیوز - درحالی که سعید آقایی مدافع چپ فیکس پرسپولیس روی نیمکت نشسته بود علی جودکی توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

علی جودکی در نیمه اول این دیدار تدارکاتی توانست یک پاس گل هم بدهد. این جوان ۲۱ ساله ارسال خوبی روی دروازه حریف داشت که امید عالیشاه توانست به خوبی از این فرصت استفاده کرده و موفق به گلزنی شود.

جودکی جوان با نمایش خوب خودش ثابت کرد اعتماد به بازیکنان جوان ضرری ندارد. این مدافع چپ پا و کم سن و سال می تواند در آینده بیشتر خودش را نشان دهد.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر